Pobierz aplikację betfan na telefon
El. MŚ: typy i zapowiedź 10. kolejki grupy G

We wtorek zakończą się grupowe mecze el. MŚ w Europie. W grupie G wciąż trzy reprezentacje mają szanse na bezpośredni awans do mundialu. Czekają nas w niej mecze Czarnogóry z Turcją, Gibraltaru z Łotwą oraz Holandii z Norwegią. Zapraszam na typy i zapowiedzi wymienionych spotkań.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

El. MŚ: Czarnogóra – Turcja (16.11 20:45) – zapowiedź i typy

Czarnogóra nie ma już żadnych szans na udział w mundialu. Zajmuje czwarte miejsce w grupie i ma na koncie tylko 12 punktów. Do tego nie jest w najwyższej dyspozycji, choć zremisowała w sobotę z Holandią. Wcześniej jednak przegrała z Norwegią, pokonała Gibraltar i podzieliła się punktami z Łotwą.

Turcja wciąż walczy o baraże na mundial, a może i nawet o pozycję lidera. Plasuje się na drugim miejscu w grupie G i jeżeli chce ją wygrać, to musi pokonać Czarnogórę i liczyć na to, że Norwegia wygra z Holandią. W przeciwnym razie zostanie jej tylko walka o utrzymanie drugiej pozycji. Turcja ostatnio pokonała Gibraltar oraz Łotwę. W ostatnim bezpośrednim meczu padł wynik 2:2, tym razem również stawiam na wymianę ciosów.

Proponowany typ: obie drużyny strzelą - kurs 1.71 z oferty BETFAN

El. MŚ: Gibraltar - Łotwa (16.11 20:45) - zapowiedź i typy

Gibraltar jest najgorszą drużyną w grupie G. Nie zdobył ani jednego punktu i rzecz jasna nie ma najmniejszych szans aby zagrać w mundialu. W tym roku Gibraltar tylko raz zremisował - w meczu towarzyskim z Andorą, a we wszystkich pozostałych meczach przegrywał. Niedawno uległ Czarnogórze 0:3, Holandii 0:6 oraz Turcji 0:6.

Łotwa również nie poradziła sobie najlepiej podczas eliminacji. Zdobyła sześć punktów, choć nieco namieszała w stawce. Zdołała bowiem zremisować z Norwegią czy Turcją. W poprzednim bezpośrednim meczu z Gibraltarem Łotwa wygrała 3:1, dlatego i tym razem stawiam na zwycięstwo faworytów z handicapem.

Proponowany typ: wygrana Łotwy (handicap 1:0) - kurs 2.14 z oferty BETFAN

El. MŚ: Holandia - Norwegia (16.11 20:45) - zapowiedź i typy

W hitowym starciu 10. kolejki grupy G Holandia podejmie Norwegię. Obie drużyny wciąż walczą o mundial. Gospodarze zajmują pierwsze miejsce w grupie, ale mają tylko dwa punkty przewagi nad Turcją oraz wtorkowymi rywalami. Oranje mogli przypieczętować ostatnio awans, ale tylko zremisowali z Czarnogórą. Wcześniej pokonali Gibraltar i Łotwę.

Norwegia aby awansować na mundial musi pokonać Holandię albo zremisować i liczyć na wpadkę Turcji. Będzie to jednak bardzo trudne zadanie, ponieważ w dzisiejszym starciu nie wystąpi lider drużyny - Erling Haaland. Norwegia ostatnio zremisowała z Turcją i Łotwą oraz pokonała Czarnogórę. Biorąc pod uwagę formę obu reprezentacji oraz potencjał składu, stawiam na wygraną Holandii.

Proponowany typ: wygrana Holandii i powyżej 1,5 gola - kurs 1.76 z oferty BETFAN

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!