Pobierz aplikację betfan na telefon
El. MŚ: typy i zapowiedź meczów grupy B – 14.11

Bardzo ciekawie zapowiada się walka o awans w el. MŚ w grupie B. Hiszpania i Szwecja powalczą w niej o pierwsze miejsce. Ponadto dojdzie do pojedynku Grecji z Kosowem. Zapraszam na typy oraz zapowiedź wymienionych spotkań.

>> Pobierz aplikację Sport BETFAN na swój telefon i posiadaj wszystkie najważniejsze sportowe informacje typerskie w zasięgu ręki <<

El. MŚ – grupa B: Hiszpania – Szwecja (14.11 20:45) – zapowiedź i typy

Hiszpania oraz Szwecja powalczą o bezpośredni awans na Mistrzostwa Świata. W nieco lepszej sytuacji jest La Furia Roja. Ma na koncie 16 punktów, a zatem jedno oczko więcej niż Szwecja. Podopiecznym Luisa Enrique wystarczy więc tylko remis aby utrzymać pierwsze miejsce w grupie. Hiszpania pokonała w ostatnich eliminacyjnych spotkaniach Gruzję, Kosowo oraz Grecję. Zajęła także drugie miejsce w Lidze Narodów. W półfinale po emocjonującym meczu pokonała mistrzów Europy – Włochów, ale w finale musiała uznać wyższość Francji.

Szwecja gra w kratkę. Zajmuje drugie miejsce w grupie B i jest w gorszej sytuacji od Hiszpanii, ponieważ traci do niej tylko jedno oczko. Ostatnia kolejka poszła zupełnie nie po myśli Szwedów. Przegrali z Gruzją 0:2 i dlatego muszą pokonać La Furia Roja, jeżeli chcą uzyskać bezpośredni awans na mundial. Wcześniej ograli Grecję i Kosowo. W ostatnim meczu eliminacyjnym Szwecja pokonała niespodziewanie Hiszpanię 2:1. Podczas meczu grupowego na Euro 2020 padł bezbramkowy remis. Szwecja od ponad stu lat nie strzeliła gola Hiszpanom na ich terenie. Stawiam więc na to, że La Furia Roja zachowa czyste konto.

Proponowany typ: Szwecja strzeli gola - NIE - kurs 1.81 z oferty BETFAN

El. MŚ - grupa B: Grecja - Kosowo (14.11 20:45) - zapowiedź i typy

Grecja przegrała niedawno z Hiszpanią i zaprzepaściła swoje szanse na baraże. Zajmuje trzecie miejsce w grupie B i nie dogoni już drugiej Szwecji, ponieważ traci do niej sześć punktów. Może być jednak pewna utrzymania trzeciej lokaty, gdyż Gruzja rozegrała już wszystkie swoje mecze. Starcie Grecji z Kosowem będzie więc starciem o przysłowiową pietruszkę. Grecy niedawno przegrali z Hiszpanią oraz Szwecją.

Kosowo jest najgorszą drużyną w grupie B. Reprezentacja ta ma na swoim koncie tylko cztery punkty, tyle samo zdobyli też goli. Jest w słabej formie. W ostatnich meczach eliminacyjnych przegrała z Hiszpanią, Szwecją oraz Gruzją. W niedawno rozegranym meczu towarzyskim musiała uznać wyższość Jordanii. W poprzednim bezpośrednim meczu padł wynik 1:1. Grecy grając u siebie są jednak zdecydowanie groźniejsi, dlatego stawiam na ich zwycięstwo.

Proponowany typ: wygrana Grecji - kurs 1.72 z oferty BETFAN

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!