Pobierz aplikację betfan na telefon
El. MŚ: zapowiedź półfinałów baraży – Europa
W czwartek odbędzie się sześć spotkań baraży Eliminacji Mistrzostw Świata w Katarze. Biało-Czerwoni mieli mierzyć się z Rosją, ale z powodu agresji tego kraju na Ukrainę, zostali ukarani walkowerem. Zapraszam na zapowiedzi i typy na wybrane spotkania barażowe.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

El. MŚ: terminarz półfinałowych meczów barażowych

W nawiasie podajemy reprezentację, która naszym zdaniem awansuje do finału baraży.

Czwartek 24.03

  • 20:45 Portugalia – Turcja (Portugalia)
  • 20:45 Szwecja – Czechy (Szwecja)
  • 20:45 Walia – Austria (Austria)
  • 20:45 Włochy – Macedonia Północna (Włochy)
Polska awansowała do finału po przyznaniu walkowera dla Rosji, a starcie Szkocji z Ukrainą zostało przełożone.

El. MŚ: Portugalia – Turcja (24.03, 20:45) – zapowiedź i typy

2.01

WYGRANA PORTUGALII

Z HANDICAPEM 0:1

betfan

Portugalia w półfinale trafiła na Turcję. Drużyna z Półwyspu Iberyjskiego dosyć niespodziewanie przegrała w ostatnim eliminacyjnym meczu grupowym z Serbią, przez co zajęła drugie miejsce, oznaczające udział w barażach. Cristiano Ronaldo i spółka są mimo to faworytami do wyjazdu na mundial. Pierwszym ich przeciwnikiem będzie Turcja. Po bardzo nieudanym Euro udało jej się wygrać trzy ostatnie eliminacyjne mecze, dzięki czemu zajęła drugie miejsce w grupie G. Portugalia dysponuje jednak zdecydowanie silniejszym składem, dlatego stawiam na jej wygraną z handicapem.

El. MŚ: Szwecja - Czechy (24.03, 20:45) - zapowiedź i typy

2.06

OBIE STRZELĄ

betfan

Faworytem tego starcia jest reprezentacja Szwecji. Nasz grupowy rywal z Euro 2020 nie popisał się w ostatnich meczach eliminacyjnych. Przegrał z Gruzją i Hiszpanią i dlatego musi grać w barażach. Czesi podczas Mistrzostw Europy pokonali w fazie pucharowej Holandię, co pokazuje, że nie należy ich lekceważyć. W grupie eliminacyjnej stracili jednak aż sześć punktów do pierwszej Belgii. Spodziewam się wyrównanego starcia, dlatego stawiam na BTS. Taki typ sprawdziłby się w trzech poprzednich bezpośrednich starciach.

El. MŚ: Walia - Austria (24.03, 20:45) - zapowiedź i typy

1.89

AWANS AUSTRII

betfan

Walia jeszcze do niedawna miała w swojej kadrze gwiazdę światowego formatu - Garetha Bale'a. Piłkarz Realu Madryt zdecydowanie obniżył swoją formę, dlatego kraj ten został pozostawiony bez lidera. Austria wydaje się dysponować silniejszą kadrą. Pokazali to między innymi na Mistrzostwach Europy, gdzie odpadli w fazie pucharowej ze zdobywcą tytułu - Włochami, ale dopiero po dogrywce. Stawiam na awans Austrii do finałów baraży.

El. MŚ: Włochy - Macedonia (24.03, 20:45) - zapowiedź i typy

1.56

WYGRANA WŁOCH

Z HANDICAPEM 0:1

betfan

Włosi po niesamowitym Euro 2020 nieco obniżyli formę. W spotkaniach eliminacyjnych po wygranym turnieju zremisowali z Bułgarią, Szwajcarią czy Irlandią Północną, przez co zajęli drugie miejsce w grupie. Ich przeciwnikiem będzie Macedonia Północna, która sensacyjnie wyprzedziła Rumunię. Mistrzowie Europy dysponują jednak zdecydowanie silniejszą jedenastką, a w barwach gości ma zabraknąć kluczowego piłkarza - Eljifa Elmasa, który ma pauzować za kartki. Stawiam na wygraną Włochów do zera.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!