Pobierz aplikację betfan na telefon
El. MŚ: MATCHDAY BOOST na Brazylia – Kolumbia

W jednym z piątkowych meczów el. MŚ w Ameryce Południowej Brazylia zmierzy się z Kolumbią. Canarinhos są liderami grupy i nie przegrali żadnej z 11. kolejek. Jedyny remis odnieśli właśnie z Kolumbią. BETFAN w swojej codziennej promocji MATCHDAY BOOST wziął pod lupę to spotkanie.

>> Pobierz aplikację Sport BETFAN na swój telefon i posiadaj wszystkie najważniejsze sportowe informacje typerskie w zasięgu ręki <<

El. MŚ – Ameryka Południowa: Brazylia – Kolumbia (12.11 01:30) – MATCHDAY BOOST

W jednym z meczów eliminacji Mistrzostw Świata w Ameryce Południowej Brazylia zmierzy się z Kolumbią. BETFAN w dzisiejszym MATCHDAY BOOST wziął pod lupę właśnie to spotkanie. Polski legalny bukmacher w swojej codziennej promocji podwyższył kurs na jedno z wydarzeń z tego meczu. Specjalny zakład dedykowany jest osobom, które chciałyby obstawić zwycięstwo gospodarzy. BETFAN podwyższył kurs na wygraną Brazylijczyków na aż 1.85 (tradycyjna oferta 1.44). Można więc zarobić zdecydowanie więcej niż u innych bukmacherów. Maksymalna stawka, za jaką można zawrzeć taki zakład wynosi 100 złotych. Warto także dodać, że MATCHDAY BOOST może znaleźć się na kuponie AKO. Zapoznaj się z typami dnia i stwórz swój wymarzony kupon na dziś.

El. MŚ – Ameryka Południowa: Brazylia – Kolumbia (12.11 01:30) – zapowiedź

Brazylia jest liderem eliminacji Mistrzostw Świata w Ameryce Południowej. Canarinhos po 11. kolejkach mają na koncie 31 punktów i jeżeli będą kontynuować swoją dobrą grę, to bez problemu awansują na mundial z pierwszego miejsca. Ostatnio pokonali Peru, Wenezuelę i Urugwaj. W trakcie swojej drogi na mundial odnieśli jak na razie 10 zwycięstw i raz zremisowali. Do tego doszli do finału Copa America, gdzie musieli uznać wyższość Argentyny.

Kolumbia zajmuje czwartą pozycję w grupie, która daje awans na Mistrzostwa Świata. Goście tego starcia wprawdzie są niepokonani od sześciu spotkań, ale w trakcie tej serii wygrali tylko raz. Zremisowali z Boliwią, Paragwajem, Urugwajem, Brazylią oraz Ekwadorem. Pokonali natomiast Chile 3:1. Kolumbia zajęła trzecie miejsce na Copa America, pokonując w decydującym spotkaniu Peru.

Brazylijczycy z pewnością będą chcieli odegrać się za odebranie serii zwycięstw. Canarinhos wygrali aż trzy z czterech ostatnich meczów rozgrywanych u siebie z Kolumbią.

El. MŚ – Ameryka Południowa: Brazylia – Kolumbia (12.11 01:30) – przewidywane składy

Brazylia: Ederson; Royal, Silva, Marquinhos, Sandro; Fabinho, Fred; Paqueta, Neymar, Raphinha; Jesus

Kolumbia: Ospina; Mojica, Sanchez, Mina, Cuadrado; Uribe, Barrios, Quintero; Diaz, Muriel, Zapata

El. MŚ – Ameryka Południowa: Brazylia – Kolumbia (12.11 01:30) – transmisja. Gdzie obejrzeć?

Spotkanie eliminacji Mistrzostw Świata między Brazylią a Kolumbią odbędzie się 12 listopada o 1:30 na Neo Quimica Arena w Sao Paulo. Transmisję z tego starcie można obejrzeć na TVP Sport.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!