Pobierz aplikację betfan na telefon
El. MŚ: Egzotyczny MATCHDAY BOOST. Australia- Oman

W czwartek 7 października odbędzie się mecz eliminacyjny Mistrzostw Świata w strefie azjatyckiej. W tym meczu zmierzą się ze sobą Australia i Oman. BETFAN wziął pod uwagę to trochę egzotyczne spotkanie w swojej codziennej promocji MATCHDAY BOOST.

El. MŚ: Australia- Oman (07.10, 20:30)- MATCHDAY BOOST

Spośród dzisiejszych meczów, polski legalny bukmacher BETFAN przygotował ofertę specjalną na mecz Australia- Oman. BETFAN w dzisiejszym MATCHDAY BOOST wziął pod lupę właśnie to spotkanie. Polski legalny bukmacher w swojej codziennej promocji podwyższył kurs na jedno z wydarzeń z tego meczu. Specjalny zakład dedykowany jest osobom, które chciałyby obstawić zwycięstwo gospodarzy. BETFAN podwyższył kurs na zwycięstwo Australii na aż 1.80 (tradycyjna oferta 1.45). Można więc zarobić zdecydowanie więcej niż u innych bukmacherów. Maksymalna stawka, za jaką można zawrzeć taki zakład wynosi 100 złotych. Warto także dodać, że MATCHDAY BOOST może znaleźć się na kuponie AKO.

El. MŚ: Australia- Oman (07.10, 20:30)- Zapowiedź, ostatnie wyniki

Mecz pomiędzy Australią a Omanem odbędzie się w czwartek o godzinie 20:30. Jest to mecz rozgrywany w ramach azjatyckich eliminacji do Mistrzostw Świata 2022 w Katarze. Obie reprezentacje znajdują się w grupie B i mają rozegrane 2 spotkania. Australia z sześcioma punktami zajmuje pierwsze miejsce w grupie dzięki bilansowi czterech zdobytych bramek i żadnej straconej. Oman wygrał i przegrał swoje spotkania wynikami 1:0. Ku zaskoczeniu wszystkich udało im się pokonać Japonię na wyjeździe, ale przegrali u siebie z Arabią Saudyjską. W ostatnich dwóch meczach bezpośrednich rozegranych w 2015 i 2018 roku Australia strzeliła Omanowi łącznie 9 bramek i żadnej nie straciła.

El. MŚ: Australia- Oman (07.10, 20:30)- Przewidywane składy

Australia: M. Ryan- B. Smith, T. Sainsbury, H. Souttar, R. Grant- A. Mabil, A. Hrustic, J. Irvine, T. Rogic, R. McGree- A. Taggart
Oman: Al-Rushaidi- Al-Busaidi, Al Habsi, Al Khamisi, Al Harthi- Al Aghbari, Al Saadi, Al Yahyaei, Fawaz- Al Alawi, Al Hajri

El. MŚ: Australia- Oman (07.10, 20:30)- Transmisja

Czwartkowy mecz Sassuolo z Torino rozpocznie się o godzinie 20:30. Niestety, mecz ten nie będzie transmitowany w żadnej polskiej telewizji.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!