Pobierz aplikację betfan na telefon
Senegal – Egipt, typy i zapowiedzi meczów El. MŚ w Afryce
We wtorek poznamy wszystkie pięć reprezentacji z Afryki, które wezmą udział w Mistrzostwach Świata w Katarze. 10 krajów rozegra rewanżowe mecze trzeciej – ostatniej rundy kwalifikacji. Kto pojedzie na mundial? Zapraszam na zapowiedzi i typy zbliżających się meczów strefy CAF.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

El. MŚ – Afryka: kto zagra i wyniki pierwszych spotkań

  • 19:00 Nigeria – Ghana (0:0)
  • 19:00 Senegal – Egipt (0:1)
  • 21:30 Algieria – Kamerun (1:0)
  • 21:30 Maroko – DR Kongo (1:1)
  • 21:30 Tunezja – Mali (1:0)

El. MŚ – Afryka: Nigeria – Ghana (29.03, 19:00) – zapowiedź i typy

5.30

WYGRANA GHANY

betfan

W pierwszym meczu między tymi reprezentacjami padł wynik 0:0. Ghana była jednak drużyną dominującą, ale zdecydowanie zabrakło jej wykończenia. Nie pozwalała Nigerii atakować, o czym świadczy fakt, że oddała tylko jeden strzał i to w dodatku niecelny. Ghana nie popisałą się w Pucharze Narodów Afryki. Odpadła już w fazie grupowej, przegrywając z Marokiem i Komorami, a do tego remisując z Gabonem. Mistrzostwa na Czarnym Lądzie nieco lepiej wyszły Nigerii, po komplecie zwycięstw w grupie odpadła jednak z Tunezją w 1/8 finału. Stawiam mimo to na wygraną Ghany. Prezentowała się znacznie lepiej w pierwszej rywalizacji, a kurs na jej wygraną jest moim zdaniem warty ryzyka.

El. MŚ - Afryka: Senegal - Egipt (29.03, 19:00) - zapowiedź i typy

2.12

PONIŻEJ 1,5 GOLA

betfan

W ostatnim czasie Senegal grał z Egiptem dwa razy. W pierwszym meczu trzeciej rundy eliminacji, to Salah i spółka byli górą. Wygrali wówczas 1:0 po samobójczym trafieniu Cissa. Wcześniej te reprezentacje mierzyły się w finale Pucharu Narodów Afryki. Rozgrywki wygrał Senegal po serii rzutów karnych. Obie te drużyny są niewątpliwie czołowymi reprezentacjami w Afryce, ale w bezpośrednich meczach pada bardzo mało bramek. W ostatnich trzech rywalizacjach padało mniej niż 1,5 gola.

El. MŚ - Afryka: Algieria - Kamerun (29.03, 21:30) - zapowiedź i typy

2.89

REMIS

betfan

Po pierwszym spotkaniu w bardziej uprzywilejowanej sytuacji jest Algieria, która zatriumfowała 1:0. Puchar Narodów Afryki nie poszedł po jej myśli. Odpadła już w fazie pucharowej, przegrywając z Gwineą Równikową, Wybrzeżem Kości Słoniowej i remisując ze Sierrą Leone. Algierczycy mieli olbrzymi problem z wykończeniem stworzonych sobie sytuacji. Kamerun był gospodarzem PNA i zaprezentował się dosyć dobrze. Zajął trzecie miejsce, dlatego nie można lekceważyć tej reprezentacji. Algieria ma jednak w swoim składzie klasowych piłkarzy, dlatego wątpliwe jest, aby wypuściła z rąk awans na mundial. Stawiam na remis w tym meczu.

El. MŚ - Afryka: Maroko - DR Kongo (29.03, 21:30) - zapowiedź i typy

Na ten mecz polski legalny bukmacher BETFAN przygotował specjalny zakład MATCHDAY BOOST. Zapoznaj się ze szczegółami promocji.
Maroko – DR Kongo: Specjalna oferta w BETFAN

El. MŚ - Afryka: Tunezja - Mali (29.03, 21:30) - zapowiedź i typy

1.93

1. POŁOWA

PONIŻEJ 0,5 GOLA

betfan

Tunezja w pierwszym meczu wygrała 1:0. Dosyć dobrze pokazała się w Pucharze Narodów Afryki, gdzie dotarła aż do ćwierćfinału. Tam lepsza okazała się jednak Burkina Faso. Mali odpadło w tym turnieju z Gwineą Równikową tuż po wyjściu z grupy. Stawiam na to, że w pierwszej połowie tej rywalizacji nie zobaczymy bramek. Aż trzy poprzednie bezpośrednie starcia między Mali i Tunezją kończyły się tylko jednym golem.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!