Pobierz aplikację betfan na telefon
El. MŚ: typy i zapowiedź 9. kolejki grupy H

W czwartek rozpocznie się kolejna kolejka El. MŚ. Ciekawa sytuacja jest w grupie H, gdzie dwie drużyny biją się o bezpośredni awans. Zobaczymy w niej mecze Rosji z Cyprem, Malty z Chorwacją i Słowacji ze Słowenią. Zapraszam na zapowiedź i typy na te starcia.

>> Pobierz aplikację Sport BETFAN na swój telefon i posiadaj wszystkie najważniejsze sportowe informacje typerskie w zasięgu ręki <<

El. MŚ – Grupa H: Rosja – Cypr (11.11 18:00) – zapowiedź i typy

Rosja jest liderem grupy H. Ma na koncie 19 punktów, czyli o dwa oczka więcej od Chorwacji. To właśnie te reprezentacje biją się o bezpośredni awans na mundial, inne nacje nie mają już szans na wzięcie udziału w turnieju, gdyż nie są w stanie nadrobić różnicy nawet do wicelidera. Rosjanie są w dobrej formie. Pokonali ostatnio Maltę, Słowację oraz Słowenię.

Cypr natomiast jest najsłabszą drużyną w grupie H. Ma na koncie pięć punktów – tyle samo co Malta, ale strzelił tylko trzy gole. Ostatnio reprezentacja ta przegrała ze Słowacją i Chorwacją, ale zremisowała z Maltą. Biorąc pod uwagę słabą formę gości i fakt, że nie strzelają zbyt wielu bramek, stawiam na wygraną Rosji do zera.

Proponowany typ: Rosja wygra do zera - kurs 1.56 z oferty BETFAN

El. MŚ - Grupa H: Malta - Chorwacja (11.11 20:45) - zapowiedź i typy

Malta plasuje się na piątej pozycji w grupie H i uzbierała do tej pory tylko pięć punktów. Nie ma więc co liczyć na awans do mundialu. W ramach eliminacji wygrała tylko jeden mecz - z Cyprem 3:0, z którym także ostatnio zremisowała 2:2. Wcześniej przegrała jednak dwukrotnie ze Słowenią oraz Rosją.

Chorwacja jest na drugim miejscu w grupie H i jeżeli chce zachować szanse na bezpośredni awans na mundial, to nie może sobie pozwolić na utratę punktów. Wicemistrzowie świata tracą bowiem dwa punkty do lidera - Rosji. Ostatnio pokonali Słowenię i Cypr, ale zremisowali ze Słowacją. Bezpośredni mecz z Maltą zakończył się wynikiem 3:0. Myślę więc, że Chorwacja wysoko pokona rywala.

Proponowany typ: wygrana Chorwacji (handicap 2:0) - kurs 2.09 z oferty BETFAN

El. MŚ - Grupa H: Słowacja - Słowenia (11.11 20:45) - zapowiedź i typy

Słowacja i Słowenia mają na koncie po 10 punktów i już nie mają szans na dogonienie Chorwacji i Rosji. Jest to jednoznaczne z zaprzepaszczeniem szans na pojawienie się podczas Mistrzostw Świata w Katarze. Słowacja plasuje się na trzecim miejscu z racji korzystniejszego bilansu bramkowego. Ostatnio zremisowała z Chorwacją, przegrała z Rosją i pokonała Cypr.

Słowenia plasuje się na czwartej pozycji z tego powodu, że ma gorszy bilans bramkowy o jednego gola. Ostatnio przegrała z Rosją i Chorwacją, ale pokonała Maltę 4:0. Mecze między Słowacją a Słowenią nie obfitują w zbyt wiele goli, w ostatnich czterech rywalizacjach padały maksymalnie dwie bramki. Czwartkowy pojedynek będzie starciem o przysłowiową pietruszkę, dlatego stawiam na to, że zobaczymy mało goli.

Proponowany typ: poniżej 2,5 gola - kurs 1.51 z oferty BETFAN

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!