Pobierz aplikację betfan na telefon
El. MŚ: typy i zapowiedź 9. kolejki grupy F

W piątek rozpocznie się także 9. kolejka el. MŚ w grupie F. Pewny awans z pierwszego miejsca zapewnili sobie Duńczycy, którzy zmierzą z Wyspami Owczymi. Ponadto czekają nas także mecze Mołdawii ze Szkocją oraz Austrii z Izraelem. Zapraszam na typy i zapowiedzi wymienionych spotkań.

>> Pobierz aplikację Sport BETFAN na swój telefon i posiadaj wszystkie najważniejsze sportowe informacje typerskie w zasięgu ręki <<

El. MŚ – grupa F: Mołdawia – Szkocja (12.11 18:00) – zapowiedź i typy

Mołdawia jest najsłabszą drużyną w grupie F. Ma na koncie tylko punkt, a więc nie ma już żadnych szans na awans na mundial. Mołdawii udało się zremisować na początku eliminacji z Wyspami Owczymi, a wszystko pozostałe mecze przegrała. Ostatnio musiała uznać wyższość Danii oraz Izraelu.

Szkocja dosyć niespodziewanie jest wiceliderem grupy F i ma spore szanse na awans. Ma bowiem aż cztery punkty przewagi nad Izraelem i jeżeli dzisiaj pokona najgorszą drużynę w grupie – Mołdawie, to zapewni sobie udział w barażach. W ostatniej kolejce będzie miała zdecydowanie trudniej, ponieważ rywalizować będzie z Danią. Szkoci ostatnio pokonali Austrię, Izrael oraz Wyspy Owcze. Biorąc pod uwagę dobrą formę gości, stawiam na ich zwycięstwo z handicapem.

Proponowany typ: wygrana Szkocji (handicap 1:0) - kurs 1.61 z oferty BETFAN

El. MŚ - grupa F: Austria - Izrael (12.11 20:45) - zapowiedź i typy

Austria jest największym rozczarowaniem grupy F. Miała rywalizować z Danią, a tymczasem nie ma już szans nawet na udział w barażach. Zajmuje 4. pozycję i traci do drugiej Szkocji aż 7 punktów. Ostatnio Austria przegrała ze wspomnianą Szkocją oraz Danią, ale pokonała Wyspy Owcze, choć jest to marne pocieszenie dla kibiców.

Izrael ma jeszcze szanse na udział w barażach, ale będzie o to bardzo trudno. Nie dość, że musi wygrać dwie ostatnie kolejki, to jeszcze musi liczyć na wpadki Szkocji, z którą ostatnio przegrał. Ponadto uległ także Danii, ale pokonał Mołdawię. W ostatnim pojedynku między Austrią a Izraelem padło siedem goli, wcześniej cztery, a jeszcze poprzednio sześć. Stawiam więc na to, że w piątkowej rywalizacji również ujrzymy sporo bramek.

Proponowany typ: powyżej 2,5 gola - kurs 1.53 z oferty BETFAN

El. MŚ - grupa F: Dania - Wyspy Owcze (12.11 20:45) - zapowiedź i typy

Dania w imponujący sposób przebrnęła przez eliminacje Mistrzostw Świata. Ma na koncie 24 punkty, wygrała wszystkie mecze, a do tego nie straciła ani jednej bramki. Duńczycy ostatnio pokonali Austrię, Mołdawię oraz Izrael. Starcie z Wyspami Owczymi będzie dla nich meczem o przysłowiową pietruszkę, ponieważ zapewnili już sobie awans z pierwszego miejsca na mundial.

Wyspy Owcze są drugą najgorszą drużyną w grupie F i zajmują piątą lokatę, nie mają oczywiście szans nawet na udział w barażach. Ostatnio przegrały ze Szkocją oraz Austrią, ale pokonały Mołdawię. Stawiam na to, że Dania urządzi sobie trening strzelecki i wielokrotnie pokona golkipera rywali.

Proponowany typ: wygrana Danii (handicap 0:2) - kurs 1.50 z oferty BETFAN

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!