Pobierz aplikację betfan na telefon
El. MŚ: typy i zapowiedź 9. kolejki grupy D

W sobotę odbędą się dwa mecze el. MŚ grupy D. Na awans na Mistrzostwa Świata wciąż mają szanse cztery reprezentacje. Czekają nas pojedynki Bośni i Hercegowiny z Finlandią oraz Francji z Kazachstanem. Zapraszam na typy i zapowiedź wymienionych spotkań.

>> Pobierz aplikację Sport BETFAN na swój telefon i posiadaj wszystkie najważniejsze sportowe informacje typerskie w zasięgu ręki <<

El. MŚ – grupa D: Bośnia i Hercegowina – Finlandia (13.11 15:00) – zapowiedź i typy

W pierwszym sobotnim starciu grupy D Bośnia i Hercegowina podejmie Finlandię. Obie reprezentacje wciąż mają szanse na awans do mundialu. Gospodarze mają na koncie 7 punktów i tracą do Francji 5 oczek, a do drugiej Ukrainy tylko dwa. Ostatnio Bośniacy pokazali się w eliminacjach z dobrej strony. Zremisowali i pokonali Kazachstan, a także podzielili się punktami z Francją i Ukrainą. Ponadto w meczu towarzyskim pokonali Kuwejt 1:0. Potwierdza to tylko dobrą formę Bośniaków.

Finlandia jest na trzecim miejscu w grupie D i ma realne szanse na awans na Mistrzostwa Świata. Będzie o to jednak trudno, ponieważ oprócz starcia z Bośnią i Hercegowiną, Finlandia będzie musiała pokonać także Francję. Finowie w ostatnich kilku meczach eliminacyjnych pokonali dwukrotnie Kazachstan. Przegrali jednak z Francją oraz Ukrainą. W poprzednim bezpośrednim spotkaniu padł wynik 2:2. Spotkanie było wyrównane, choć dało się zauważyć lekką przewagę Bośniaków. Tym razem będą grali u siebie, co może mieć kluczowy wpływ na losy spotkania. Do tego Finlandia nigdy nie wygrała wyjazdowego spotkania z Bośnią.

Proponowany typ: wygrana Bośni i Hercegowiną - kurs 1.97 z oferty BETFAN

El. MŚ - grupa D: Francja - Kazachstan (13.11 20:45) - zapowiedź i typy

W drugim sobotnim meczu grupy D Francja zmierzy się z Kazachstanem. Trójkolorowi są liderami grupy i mają trzy punkty przewagi nad drugą Ukrainą. Wygrana w dzisiejszym meczu zagwarantuje mistrzom świata bezpośredni awans na mundial. W ostatnich meczach eliminacyjnych zremisowali z Bośnią i Hercegowiną oraz Ukrainą, ponadto pokonali Finlandię. Wygrali Ligę Narodów, pokonując w półfinale Belgię, a w finale Hiszpanię.

Kazachstan jest jedyną reprezentacją w grupie D, która nie ma już szans nawet na baraże. Zajmuje ostatnie miejsce i ma na koncie tylko 3 punkty. Reprezentacja ta nie wygrała ani jednego eliminacyjnego meczu. Ostatnio zremisowała i przegrała z Bośnią i Hercegowiną oraz dwukrotnie uległa Finlandii. W całej historii rozegrano tylko jeden mecz między Francją a Kazachstanem. Trójkolorowi wygrali wtedy 0:2. Tym razem będą grali przed własną publicznością, dlatego stawiam na większy wymiar kary.

Proponowany typ: wygrana Francji (handicap 0:2) - kurs 1.38 z oferty BETFAN

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!