Pobierz aplikację betfan na telefon
El. MŚ 2022: Typy i zapowiedź 10. kolejki w grupie C

Przed ostatnią kolejką eliminacji MŚ 2022, w grupie C o awans z pierwszego miejsca walczą Włochy oraz Szwajcaria. Ostatnie dwa mecze prezentują się niezwykle ciekawie.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

El. MŚ 2022: Irlandia Północna – Włochy (15.11, 20:45)

Chyba mało kto spodziewał się, że przed ostatnią kolejką w grupie C będziemy mieli aż tak zaciętą rywalizację o pierwsze miejsce. Włochy oraz Szwajcaria mają obecnie po 15 punktów i będą walczyć w korespondencyjnym starciu o bezpośredni awans na mundial w Katarze z pierwszego miejsca w grupie. Przypomnijmy, jeżeli dwie drużyny mają po tyle samo punktów, o kolejności decyduje wówczas bilans bramkowy. Obecnie to Włosi mają lepszy bilans bramkowy od Szwajcarów (Włochy – 13:2, Szwajcaria 11:2), jednak moim zdaniem również cięższy mecz do rozegrania.

Włosi zmierzą się w ostatnim meczu eliminacji MŚ 2022 z Irlandią Północną. Spójrzmy na formę i ostatnie wyniki obu drużyn. Squadra Azzurra po wygranych mistrzostwach Europy nieco spuściła z tonu i na cztery rozegrane mecze eliminacyjne, wygrała tylko jeden i aż trzy zremisowała. Irlandia Północna z kolei u siebie prezentuje się bardzo dobrze. Ostra i solidna gra zapewniła gospodarzom w ostatnim czasie zwycięstwo na własnym stadionie z Litwą oraz remis ze Szwajcarią.

Myślę, że w tym meczu goście będą chcieli udowodnić, dlaczego są mistrzami Europy i pewnie przypieczętować awans na przyszłoroczny mundial. Łatwo jednak na pewno nie będzie, ponieważ Irlandia Północna u siebie prezentuje się bardzo dobrze i dlatego też zdecydowałem się postawić na wygraną Włochów i jednocześnie mniej niż 3.5 goli w tym spotkaniu.

Proponowany typ: Wygrana Włochów i poniżej 3.5 goli - kurs 1.86 z oferty BETFAN  

Transmisja: Polsat Sport Premium 4

El. MŚ 2022: Szwajcaria - Bułgaria (15.11, 20:45)

Drugi mecz to pojedynek Szwajcarów z Bułgarami. Sytuacja jest dość jasna. Jeżeli gospodarze chcą awansować z pierwszego miejsca to muszą wygrać i liczyć na potknięcie Włochów albo wygrać na tyle wysoko, żeby wyprzedzić Squadra Azzurra w bilansie bramkowym. (w tej chwili Szwajcaria ma bilans bramkowy o dwa gole gorszy od Włochów)

W ostatnim czasie Szwajcarzy na własnym obiekcie radzą sobie bardzo dobrze. Zremisowali z Włochami oraz wygrali z Grecją i Irlandią Północną. Jeżeli marzą o pierwszym miejscu w grupie C, to muszą w poniedziałek wygrać przekonująco z Bułgarią. Moim zdaniem jest ot bardzo możliwe, ponieważ potencjał zespołu gospodarzy jest zdecydowanie większy niż drużyny gości.

Proponowany typ: Szwajcaria wygra obie połowy - kurs 1.72 z oferty BETFAN  

Transmisja: Polsat Sport Premium 5

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!