Pobierz aplikację betfan na telefon
El. MŚ 2022: Typy i zapowiedzi 08.09

Środa to ostatni dzień wrześniowej przerwy reprezentacyjnej. Odbędzie się 12 spotkań eliminacji MŚ 2022 W Katarze. Zapraszam na zapowiedzi oraz typy.

El. MŚ 2022: Wszystkie mecze w środę 08.09 (oprócz „polskiej” grupy)

Armenia – Liechtenstein (18:00)
Białoruś – Belgia (20:45)
Grecja – Szwecja (20:45)
Irlandia Północna – Szwajcaria (20:45)
Islandia – Niemcy (20:45)
Kosowa – Hiszpania (20:45)
Macedonia Północna – Rumunia (20:45)
Walia – Estonia (20:45)
Włochy – Litwa (20:45)

El. MŚ 2022: Armenia – Liechtenstein (18:00)

Pierwszy mecz, który wezmę pod lupę to starcie Armenii z Liechtensteinem. Spotkanie teoretycznie dwóch słabszych ekip, jednak Armenia po 5. kolejkach zajmuje drugie miejsce w grupie J, które daje szanse na awans na MŚ 2022 w Katarze poprzez baraże. Ormianie zaskakują bardzo dobrym przygotowaniem taktycznym i fizycznym. Przede wszystkim pokazują, że piłka w krajach takich jak Armenia poszła już bardzo do przodu i należy się liczyć z takimi reprezentacjami. Myślę, że Armenia bez większych problemów powinna poradzić sobie z outsiderem, jakim jest Liechtenstein. Dodatkowym atutem będzie własne boisko.

Proponowany typ: Armenia wygra (handicap 0:1) – kurs 1.43 z oferty BETFAN 

El. MŚ 2022: Grecja – Szwecja (20:45)

Podczas wrześniowej przerwy reprezentacyjnej niesamowicie zaimponowali mi Szwedzi, którzy na własnym stadionie byli w stanie sprawić niespodziankę i pokonali Hiszpanię, dzięki czemu zbliżyli się znacząco do MŚ 2022 w Katarze. Szwecja bowiem ma 9 punktów po 3 meczach i w tej chwili to właśnie zawodnicy Trzech Koron mają wszystko w swoich rękach. Teraz czeka ich starcie z Grecją na wyjeździe. Grecy nie spisują się zbyt dobrze podczas eliminacji. Trzy remisy w trzech spotkaniach raczej przekreśliły już ich szanse na udział w mundialu w Katarze. Myślę, że Szwedzi będą bardzo zmotywowani, żeby wygrać ten mecz i są duże szanse na to, że im się to uda.

Proponowany typ: Wygrana Szwecji – kurs 2.21 z oferty BETFAN 

El. MŚ 2022: Włochy – Litwa (20:45)

Mistrzowie Europy po dwóch remisach są już niejako zmuszeni wygrać. Przeciwnik nie powinien zbytnio tego utrudniać, ponieważ Litwa notuje ostatnio fatalną serię 8 porażek z rzędu. W kwalifikacjach do mistrzostw świata zajmuje ostatnie miejsce z zerowym dorobkiem punktowym. Czy coś może tutaj uratować Litwinów przed naporem Włochów. Myślę, że nie ma takiej szansy. Tym bardziej, że Włosi są nieco rozwścieczeni po dwóch remisach, które znacząco mogą utrudnić awans na mundial w Katarze. Stawiam w tym meczu na pewną, kilkubramkową wygraną gospodarzy.

Proponowany typ: Włochy wygrają (handicap 0:2) – kurs  1.50 za oferty BETFAN 

Sprawdź ofertę BETFAN na wszystkie mecze eliminacji mistrzostw świata

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!