Pobierz aplikację betfan na telefon
EL. MŚ 2022: SŁOWENIA – ROSJA, SPECJALNA OFERTA BETFAN

W poniedziałkowym meczu 8. kolejki eliminacji do MŚ 2022 Słowenia zmierzy się z Rosją. Faworytem rywalizacji są goście. BETFAN w swojej codziennej promocji MATCHDAY BOOST wziął pod lupę to spotkanie.

El. MŚ 2022: SŁOWENIA – ROSJA (11.10 20:45) – MATCHDAY BOOST

W poniedziałkowym meczu 8. kolejki eliminacji do MŚ 2022 Słowenia zmierzy się z Rosją. BETFAN w dzisiejszym MATCHDAY BOOST wziął pod lupę właśnie to spotkanie. Polski legalny bukmacher w swojej codziennej promocji podwyższył kurs na jedno z wydarzeń z tego meczu. Specjalny zakład dedykowany jest osobom, które chciałyby obstawić zwycięstwo gości. BETFAN podwyższył kurs na wygraną BRAZYLII na aż 3.50 (tradycyjna oferta 2.65). Można więc zarobić zdecydowanie więcej niż u innych bukmacherów. Maksymalna stawka, za jaką można zawrzeć taki zakład, wynosi 50 złotych. Warto także dodać, że MATCHDAY BOOST może znaleźć się na kuponie AKO.

El. MŚ 2022: SŁOWENIA – ROSJA (11.10 20:45) – ZAPOWIEDŹ I OSTATNIE WYNIKI

Słoweńcy w trakcie tych eliminacji są nieobliczalni. Początek mieli znakomity, pokonali 1:0 Chorwatów. Radość nie trwała długo, bo trzy dni później przegrali z Rosją, a następnie szokująco przegrali na wyjeździe z Cyprem, więc mimo pokonania wicemistrzów świata, marcowe zgrupowanie było dla nich klapą. We wrześniu też nie było idealnie, wprawdzie udało się wygrać 1:0 z Maltą, ale zremisowali u siebie ze Słowacją oraz boleśnie odczuli moc Chorwatów, przegrywając 0:3. Ostatni mecz to zwycięstwo 4:0 z Maltą, które dało jeszcze nadzieję na walkę o baraże, ale żeby tak się stało, to nie mogą dziś przegrać z Rosją. Remis też nie będzie komfortowy, jedynie zwycięstwo da jeszcze nadzieje na walkę o bilet do Kataru.

Rosjanie wygrali pięć z siedmiu meczów eliminacyjnych i są wciąż w grze o bezpośredni awans na mundial. Mają tyle samo punktów co Chorwaci, z którymi zmierzą się w ostatniej kolejce. Jeśli podopieczni Waleriego Karpina pokonają Słowenię, to mecz z wicemistrzami świata decydował o tym, kto pojedzie na mistrzostwa świata w 2022 roku. Rosjanie zaliczyli jedyną porażkę na koniec marcowego zgrupowania, kiedy to ulegli na wyjeździe Słowacji. Dodatkowo u siebie zremisowali 0:0 z Chorwacją. Dzisiejszy mecz ma kolosalne znaczenie w kontekście układu tabeli. Zwycięstwo Rosjan na pewno pozbawi szans na baraże ich rywali, a sami zapewnią sobie przynajmniej drugie miejsce w grupie.

El. MŚ 2022: SŁOWENIA – ROSJA (11.10 20:45) – Przewidywane składy

SŁOWENIA: Oblak; Karnicnik, Bijol, Mevlja, Balkovec; Cerin, Kurtic; Ilicic, Lovric, Verbic; Sporar.

ROSJA: Guilherme; Kuzyaev, Diveev, Dzhikiya, Terekhov; Golovin, Barinov, Fomin; Bakaev, Smolov, Zakharian

El. MŚ 2022: SŁOWENIA – ROSJA (11.10 20:45) – Transmisja, gdzie obejrzeć?

Spotkanie Kolumbii z Brazylią odbędzie się w poniedziałek 11 października o 20:45. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na kanale Polsat Sport Premium 3.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!