Pobierz aplikację betfan na telefon
EL. MŚ 2022: KOLUMBIA – BRAZYLIA, SPECJALNA OFERTA BETFAN

W niedzielnym hitowym meczu 11. kolejki eliminacji do MŚ 2022 w strefie Ameryki Południowej Kolumbia zmierzy się z Brazylią. Faworytem rywalizacji są Canarinhos. BETFAN w swojej codziennej promocji MATCHDAY BOOST wziął pod lupę to spotkanie.

El. MŚ 2022: KOLUMBIA – BRAZYLIA (10.10 23:00) – MATCHDAY BOOST

W niedzielnym hitowym meczu 11. kolejki eliminacji do MŚ 2022 w strefie Ameryki Południowej Kolumbia zmierzy się z Brazylią. BETFAN w dzisiejszym MATCHDAY BOOST wziął pod lupę właśnie to spotkanie. Polski legalny bukmacher w swojej codziennej promocji podwyższył kurs na jedno z wydarzeń z tego meczu. Specjalny zakład dedykowany jest osobom, które chciałyby obstawić zwycięstwo gości. BETFAN podwyższył kurs na wygraną BRAZYLII na aż 2.80 (tradycyjna oferta 2.15). Można więc zarobić zdecydowanie więcej niż u innych bukmacherów. Maksymalna stawka, za jaką można zawrzeć taki zakład, wynosi 50 złotych. Warto także dodać, że MATCHDAY BOOST może znaleźć się na kuponie AKO.

El. MŚ 2022: KOLUMBIA – BRAZYLIA (10.10 23:00) – ZAPOWIEDŹ I OSTATNIE WYNIKI

Jeśli przyjrzymy się ostatnim spotkaniom pomiędzy Kolumbią a Brazylią, to zauważymy, że zdecydowanie lepiej radzą sobie goście. Ostatnie pięć spotkań to trzy zwycięstwa Brazylii i dwa podziały punktów. Poprzednie spotkania były jednak niezwykle emocjonujące. W czerwcu podczas Copa America podopieczni Tite wygrali 2:1, ale decydujące trafienie autorstwa Casemiro miało miejsce w 100. minucie. W 2019 roku w ramach eliminacji do MŚ 2020 padł remis 2:2. Wynik meczu otworzył Casemiro, później dwukrotnie do siatki trafił Zapata, a w drugiej połowie gola na wagę jednego punktu zdobył Neymar. Podczas tych kwalifikacji jeszcze się ze sobą nie mierzyli. Obecnie w tabeli Brazylia zajmuje 1. miejsce z kompletem 27 punktów, Kolumbia jest 5. i ma na koncie 14 oczek.

Brazylia imponuje w eliminacjach do MŚ 2022. Wygrali wszystkie dotychczasowe mecze i z ogromną przewagą przewodzą w tabeli. Dodatkowo mają rozegrany mecz mniej. Spowodowane jest to zamieszaniem, które stworzył brazylijski sanepid, który podczas meczu z Argentyną postanowił aresztować piłkarzy za złamanie protokołu covidowego. Kolumbia natomiast bardzo dużo punktów traci przez remisy, aż pięć z dziesięciu spotkań kończyli bez wyłonienia zwycięzcy. Jeśli Canarinhos wygrają ten mecz, to będą praktycznie pewni awansu na przyszłoroczne mistrzostwa. Ich przewaga nad szósty miejscem wzrośnie minimum do 15. punktów, na 7 kolejek do końca, pamiętając o tym, że podopieczni Tite mają zaległy mecz.

El. MŚ 2022: KOLUMBIA – BRAZYLIA (10.10 23:00) – Przewidywane składy

KOLUMBIA (4-4-2): Ospina; Medina, Sanchez, Mina, Tesillo; Cuadrado, Barrios, Uribe, Diaz; Zapata, Falcao
BRAZYLIA (4-3-3): Ederson; Emerson, Marquinhos, Thiago Silva, Sandro; Luiz, Fabinho, Paqueta; Raphinha, Barbosa, Neymar

El. MŚ 2022: KOLUMBIA – BRAZYLIA (10.10 23:00) – Transmisja, gdzie obejrzeć?

Spotkanie Kolumbii z Brazylią odbędzie się w niedzielę 10 października o 23:00. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na TVP SPORT oraz w aplikacji mobilnej SPORT.TVP.PL.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!