Pobierz aplikację betfan na telefon
El. MŚ 2022 Ameryka Płd. – Typy i zapowiedź 15. kolejki

Na przełomie stycznia i lutego odbędą się dwie kolejki eliminacji mistrzostw świata 2022 w Katarze. Zapraszam na zapowiedź oraz typy na 15. kolejkę tych rozgrywek.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

El. MŚ 2022 Ameryka Płd. – Wszystkie mecze 15. kolejki

Czwartek, 27 stycznia:

22:00 Ekwador – Brazylia (TVP Sport)

Piątek, 28 stycznia:

00:00 Paragwaj – Urugwaj
01:15 Chile – Argentyna (TVP Sport)

Sobota, 29 stycznia:

22:00 Kolumbia – Peru (TVP Sport)
23:00 Wenezuela – Boliwia

El. MŚ 2022 Ameryka Płd. – Ekwador – Brazylia (27.01. 22:00)

W pierwszym meczu 15. kolejki eliminacji MŚ 2022 w Ameryce Południowej Brazylia zmierzy się z Ekwadorem. Na początek trzeba napisać, że Canarinhos mają już zapewniony udział na mundialu. Pierwsze miejsce w grupie i dorobek 35 punktów. To właśnie dorobek reprezentacji Brazylii. Ekwador jest obecnie na trzecim miejscu w tabeli z dorobkiem 23 punktów i radzi sobie zaskakująco dobrze. Ostatni mecz u siebie Ekwador przegrał w czerwcu 2021 roku. Myślę, że ta passa może zostać spokojnie podtrzymana w spotkaniu z Brazylią, która może nie chcieć forsować swoich gwiazd i zagrać nieco rezerwowym składem. Gospodarze z kolei na pewno zagrają na 100 %, ponieważ każdy zdobyty punkt może być na wagę złota w ostatecznym rozrachunku.


Proponowany typ: Wygrana Ekwadoru lub remis - kurs 1.56 z oferty BETFAN

El. MŚ 2022 Ameryka Płd. - Paragwaj - Urugwaj (28.01, 00:00)

Sytuacja obu drużyn w tabeli nie wygląda za dobrze. Paragwaj zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli, natomiast Urugwaj siódme. Przypomnijmy, że na mundial awansują cztery pierwsze zespoły, a piąty zagra w barażach interkontynentalnych. Mistrzostwa Świata bez Urugwaju to naprawdę niezbyt przyjemna wizja. Liczę na to, że goście podejdą w pełni skupieni do tego arcyważnego dla nich spotkania. Wygrana może dać awans o nawet trzy pozycje w tabeli, więc z pewnością jest o co walczyć. Poza tym, Urugwaj ma zdecydowanie lepszą kadrę i większy potencjał. Stawiam na wygraną gości po bardzo wysokim kursie.


Proponowany typ: Wygrana Urugwaju - kurs 2.28 z oferty BETFAN

El. MŚ 2022 Ameryka Płd. - Kolumbia - Peru (28.01, 22:00)

Na koniec proponuję zagłębić się bardziej nad meczem Kolumbii z Peru. Obie ekipy mają po siedemnaście punktów na koncie i nadal spore szanse na występ na mundialu. W tym meczu prawdopodobnie będziemy świadkami niesamowitej walki z obu stron. Spodziewam się również bramek z obu stron. Tak było w dwóch ostatnich meczach bezpośrednich pomiędzy tymi drużynami. Kurs na to, że obie ekipy strzelą przynajmniej po jednej bramce wydaje się być dość zawyżony. Miejmy nadzieję, że skorzystamy na tym kursie.


Proponowany typ: Obie drużyny strzelą gola - kurs 2.32 z oferty BETFAN

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!