Pobierz aplikację betfan na telefon
Polska U21 – Niemcy U21, zapowiedź i typy El. ME (07.06)
We wtorek do gry o Mistrzostwa Europy przystąpią Biało-Czerwoni. Będzie to ostatni mecz eliminacyjny naszej młodzieżowej kadry. Zmierzą się oni z Niemcami, a żeby być pewnym utrzymania drugiej lokaty muszą wygrać ten mecz. Zapraszam na zapowiedź i typy na ostatnie spotkanie eliminacyjnej naszej młodzieżowej kadry.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

El. ME: Polska U21 – Niemcy U21 (07.06, 18:00) – zapowiedź i ostatnie wyniki

Kto wygra mecz?

Potencjalna wygrana przy stawce 100 PLN.

betfan

 

Przed Biało-Czerwonymi trudne wyzwanie. Zajmują drugie miejsce w grupie B, które zapewnia udział w barażach o Mistrzostwa Europy do lat 21. Wprawdzie mamy dwa punkty przewagi nad trzecim Izraelem, ale nie jesteśmy w komfortowej sytuacji. Nasi główni rywale w zajęciu drugiego miejsca zmierzą się bowiem z San Marino, a więc trzy punkty są niemal pewne. Oznacza to, że musimy wygrać z Niemcami, jeżeli chcemy być pewni zajęcia drugiej lokaty, ponieważ w bezpośrednich starciach z Izraelem, Polska zremisowała i przegrała. Nasza młodzieżowa reprezentacja nie przegrała jeszcze w tym roku ani jednego meczu. Zremisowała 2:2 z Izraelem i 1:1 z Węgrami, a także pokonała 5:0 San Marino. Niemcy mają na swoim koncie 24 punkty, a więc są pewni awansu na Mistrzostwa Europy, ponieważ nikt nie może im odebrać pierwszego miejsca. Nasi sąsiedzi wygrali prawie wszystkie mecze eliminacyjne, z wyjątkiem jednego – tego z Polską. Niedawno ograli Łotwę 4:0, Izrael 1:0 i Węgry 4:0.

El. ME: Polska U21 – Niemcy U21 (07.06, 18:00) – bezpośrednie mecze

Młodzieżowa reprezentacja Polski do lat 21 pokazała się z bardzo dobrej strony w ostatnim bezpośrednim starciu z Niemcami. Pokonała ich aż 4:0 i to na wyjeździe. W 2019 roku Die Mannschaft ograli naszą kadrę 3:2, ale w towarzyskim meczu w 2016 roku to Polska była górą i wygrała wówczas 1:0.

El. ME: Polska U21 - Niemcy U21 (07.06, 18:00) - typy

2.84

WYGRANA POLSKI

betfan

Polska musi wygrać z Niemcami, jeżeli chce mieć zapewniony udział w barażach. Wątpliwe jest, aby Izrael stracił punkty z San Marino, dlatego wszystko pozostaje w nogach naszych młodzieżowych reprezentantów. Wygrali oni już w tych eliminacjach 4:0 z naszymi sąsiadami, pokazując się z bardzo dobrej strony. Na naszą korzyść może przemawiać także fakt, że dla Niemców będzie to mecz o przysłowiową pietruszkę. Typuję więc zwycięstwo Biało-Czerwonych.

El. ME: Polska U21 - Niemcy U21 (07.06, 18:00) - przewidywane składy

Polska U21

Miszta - Gruszkowski, Łopata, Poręba, Mosor, Karbownik - Łakomy, Lederman, Skóraś, Kozłowski, Białek

Niemcy U21

Manti - Vagnoman, Bella-Kotchap, Thiaw, Netz - Krauss, Stiller, Samardzic - Knauff, Moukoko, Burkardt

El. ME: Polska U21 - Niemcy U21 (07.06, 18:00) - transmisja. Gdzie oglądać?

Wtorkowy mecz Polski U21 z Niemcami U21 odbędzie się na Stadionie Miejski al. Unii Lubelskiej 2 w Łodzi. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na TVP Sport. Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!