Pobierz aplikację betfan na telefon
Ekstraklasa: Warta Poznań- Śląsk Wrocław. Typy i zapowiedź

Ekstraklasa. W poniedziałek 13 grudnia odbędzie się ostatni mecz 18. kolejki Ekstraklasy. Zmierzą się ze sobą Warta Poznań i Śląsk Wrocław. Wybraliśmy dzisiaj ten mecz, aby go szczególnie wyróżnić i zapowiedzieć oraz podać wg nas najpewniejsze typy.

>> Pobierz aplikację Sport BETFAN na swój telefon i posiadaj wszystkie najważniejsze sportowe informacje typerskie w zasięgu ręki <<

Ekstraklasa: Warta Poznań- Śląsk Wrocław (13.12, 18:00)- zapowiedź, ostatnie wyniki

Śląsk Wrocław jeszcze kilka tygodni/miesięcy temu był wymieniany wśród zespołów, które będą walczyły nawet o mistrzostwo Polski, a na pewno o europejskie puchary. Przed pierwszym meczem rewanżowym Wrocławianie zajmują dziewiąte miejsce mając 24 punkty i stratę czternastu do lidera. Nad strefą spadkową i Wartą Poznań jednak ma aż 12 punktów przewagi i o walkę o utrzymanie nie musi się martwić. Warta natomiast może wykorzystać porażki Termalici i Legii i zdobyć przewagę trzech punktów nad tymi zespołami oraz dogonić Górnik Łęczna, której udało się wygrać w tej kolejce. W pierwszej kolejce Ekstraklasy padł remis 2:2 między tymi zespołami.

Ekstraklasa: Warta Poznań- Śląsk Wrocław (13.12, 18:00)- typy

Problemy kadrowe w drużynie gospodarzy oraz różnica poziomów gry, która jest widoczna dzięki różnicy punktów oraz zajmowanych miejsc w tabeli sugeruje tylko jedno. Śląsk Wrocław powinien wygrać dzisiejsze spotkanie w Grodzisku Wielkopolskim. Mimo wysokiego kursu na Śląsk to i tak jest on niższy niż na Wartę. Trudno zagrać bramki w tym meczu, ponieważ Warta mało strzela i mało traci, a Śląsk dużo strzela i dużo traci.

Proponowany typ: Wygrana Śląska Wrocław

Kurs: 2.76

Ekstraklasa: Warta Poznań- Śląsk Wrocław (13.12, 18:00)- przewidywane składy

Z powodu kontuzji w szeregach gospodarzy zabraknie Corryna, Pleśnierowicza, Kieliby i Jakóbowskiego. Trener Jacek Magiera nie będzie mógł skorzystać z usług Hyjka i Tamasa.

Warta Poznań: Lis - Grzesik, Ivanov, Szymonowicz, Trałka, Kiełb - Kuzimski, Kupczak, Kopczyński, Czyż - Zrelak.

Śląsk Wrocław: Putnocky - Pawłowski, Bejger, Golla, Verdasca, Stiglec - Pich, Lewkot, Schwarz, Praszelik - Exposito.

Ekstraklasa: Warta Poznań- Śląsk Wrocław (13.12, 18:00)- transmisja tv, gdzie obejrzeć?

Poniedziałkowy mecz 18. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Wartą Poznań, a Śląskiem Wrocław odbędzie się o godzinie 18:00 na Stadionie Dyskobolii w Grodzisku Wielkopolskim. Mecz ten  będzie transmitowany w Canal+ Sport.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!