Ekstraklasa: Lech z kolejnym zwycięstwem? BOOST w BETFAN

Kamil Błaszczyk

22 października 2021

Ekstraklasa: Typy i zapowiedź na piątek 22.10

Już w piątek 22 października rusza dwunasta kolejka Ekstraklasy. Czy Radomiak pokona Górnika z Łęcznej? Czy Lech pokona kolejnego rywala? Na te pytania odpowiedzi poznamy już dzisiaj wieczorem. 

Ekstraklasa: Radomiak Radom – Górnik Łęczna (22.10, 18:00)

12. kolejkę w Ekstraklasie otworzy spotkanie dwóch beniaminków, czyli Radomiaka z Górnikiem Łęczna. Faworytem w tym starciu są oczywiście gospodarze, ponieważ górnice nie radzą sobie zbyt dobrze na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Polsce. Radomiak zajmuje obecnie 13. miejsce w tabeli i słynie z wyników remisowych – na 12 kolejek w tym sezonie zgromadził ich aż 7. Górnik Łęczna z kolei zamyka tabelę z dorobkiem tylko 6 punktów i jest najchętniej typowanych przez ekspertów do spadku z Ekstraklasy.

Stawiam w tym meczu mimo wszystko na drużynę gospodarzy, która na przestrzeni tych dwunastu kolejek wydaje się być zdecydowanie solidniejsza od gości. Dodatkowo mecz przy wsparciu swoich kibiców powinien napędzić Radomiaka po upragnione trzy punkty.

Proponowany typ: Wygrana Radomiaka Radom - kurs 1.69 z oferty BETFAN 

Transmisja: nSport+, Canal + Sport 

Ekstraklasa: Lech Poznań - Wisła Płock (22.10, 20:30)

Czy rozpędzony Lech przejedzie się na Bułgarskiej po kolejnym rywalu? Bardzo możliwe, chociaż Wisła Płock w ostatnich meczach prezentuje się jak najbardziej z pozytywnej strony. Płocczanie wygrali z Pogonią Szczecin 1:0 i zainkasowali trzy punkty w poprzedniej kolejce. Ich dokonania w meczach wyjazdowych nie napawają już jednak takim optymizmem. Wisła Płock przegrywa regularnie na wyjazdach, a Lech miażdży u siebie. Czy tym razem będzie podobnie? BETFAN oferuje nam specjalny MATCHDAY BOOST na zwycięstwo Lecha przynajmniej dwoma bramkami, co wydaje się dość prawdopodobne.

Lech Poznań - Wisła Płock: MATCHDAY BOOST

BETFAN w dzisiejszym MATCHDAY BOOST wziął pod lupę spotkanie Lecha Poznań z Wisłą Płock. Polski legalny bukmacher w swojej codziennej promocji podwyższył kurs na jedno z wydarzeń z tego meczu. Specjalny zakład dedykowany jest osobom, które chciałyby obstawić zwycięstwo gospodarzy minimum dwoma bramkami. BETFAN podwyższył kurs na wygraną Lech Poznań z handicapem -1.5 na aż 2.50 (tradycyjna oferta 2.1). Można więc zarobić zdecydowanie więcej niż u innych bukmacherów. Maksymalna stawka, za jaką można zawrzeć taki zakład wynosi 100 złotych. Warto także dodać, że MATCHDAY BOOST może znaleźć się na kuponie AKO. Zapoznaj się z typami dnia i stwórz swój wymarzony kupon na dziś.

Przewidywane składy: 

Lech Poznań: Bednarek – Satka, Milić, Salamon, Pedro Rebocho, Pedro Tiba, Karlstroem, Ba Loua, Joao Amaral, Kamiński, Ishak
Wisła Płock: Kamiński – Tomasik, Lagator, Michalski, Zbozień, Furman, Rasak, Kocyła, Wolski, Szwoch, Warchoł.

Transmisja: Canal + Sport, Canal + 4K Ultra

Autor tekstu

Kamil Błaszczyk

Redaktor naczelny portalu Sport Betfan. Ze sportem ma dużo wspólnego od lat młodzieńczych, a w szczególności z piłką nożną oraz tenisem. Sercem najbardziej związany z Ekstraklasą oraz Premier League. Prywatnie magister zarządzania. W wolnym czasie, poza światem sportu, pasjonat podróży, kina oraz analizy bukmacherskiej.

Najnowsze wpisy