Pobierz aplikację betfan na telefon
Ekstraklasa: Typy i zapowiedź na piątek – 04.02

Emocje wracają na polskie boiska! Już w piątek, 4 lutego czekają nas dwa spotkania tak wyczekiwanej przez nas Ekstraklasy. Termalica zagra z Jagiellonią oraz Zagłębie Lubin zmierzy się z Legią Warszawa.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Ekstraklasa: Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Jagiellonia Białystok (04.02, 18:00)

Ekstraklasa po przerwie na początek proponuje nam mecz pomiędzy Bruk-Bet Termalicą a Jagiellonią Białystok. Gospodarze przezimowali na ostatnim miejscu w tabeli, gromadząc zaledwie 12 punktów. Pozostałe zespoły odskoczyły od niecieczan i nie ma się co oszukiwać, Termalice będzie bardzo ciężko utrzymać się w Ekstraklasie w tym sezonie.

Jagiellonia po 19 kolejkach zajmuje dopiero 11. miejsce w ligowej tabeli. Poprzedni rok zakończyła w nieciekawych nastrojach. Porażka z Górnikiem Łęczna, Legią Warszawa, wysoka porażka aż 0:5  z Rakowem Częstochowa. Do pozytywnych rzeczy można jedynie zaliczyć trzy punkty zdobyte w meczu z Lechią Gdańsk. Po zakończeniu rundy nastąpiła zmiana trenera. Za stery wskoczył Piotr Nowak i to on właśnie ma poprowadzić Jagę w górę tabeli.


Ciężko typuje się pierwsze kolejki po jakichkolwiek przerwach, jednak wydaje się, że nowy trener Jagielloni - Piotr Nowak - jest na tyle doświadczonym szkoleniowcem, że nie pozwoli sobie no porażkę z Termalicą, czyli czerwoną latarnią ligi. Stawiam na wygraną Jagi lub też remis w tym spotkaniu.

Proponowany typ: Wygrana Jagielloni Białystok lub remis - kurs 1.47 z oferty BETFAN

Transmisja: nSport+, Canal + Sport

Ekstraklasa: Zagłębie Lubin - Legia Warszawa (04.02, 20:30)

W piątek będziemy również świadkami meczu Zagłębia Lubin z Legią Warszawa. Mistrz Polski mierzył się z Miedziowymi jeszcze w grudniu poprzedniego roku w ramach zaległego meczu. Wtedy właśnie to Wojskowi zdecydowanie zdominowali Zagłębie i pewnie wygrali aż 4:0! Jak będzie tym razem? Przekonamy się już w piątkowy wieczór. Na pewno to Legia jest zespołem, który musi wygrać to spotkanie i odbić się od strefy spadkowej. Wygrana Zagłębia będzie raczej sporym zaskoczeniem.


Stawiam na to, że w tym spotkaniu zobaczymy sporo walki. Obie drużyny na pewno będą bardzo zdeterminowane, żeby wygrać i dobrze rozpocząć rundę wiosenną. Sytuacja w tabeli jest kiepska zarówno dla Zagłębia, jak i Legii Warszawa. Myślę, że obie drużyny będą chciały zgarnąć trzy punkty. Pod koniec rundy jesiennej potężne problemy w obronie miało zarówno Zagłębie Lubin, jak i Legia Warszawa. Idąc tym tropem, powinniśmy zobaczyć bramki z obu stron.

Proponowany typ: Obie drużyny strzelą gola - kurs 1.72 z oferty BETFAN

Transmisja: Canal + Sport, Canal +4K Ultra

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!