Pobierz aplikację betfan na telefon
Ekstraklasa: typy i zapowiedzi na piątek 13.08

W piątek 13 sierpnia Ekstraklasa da nam emocje w postaci dwóch ciekawych spotkań. Termalica zagra z Lechem Poznań oraz Stal Mielec zmierzy się z Wisłą Kraków.

Ekstraklasa: Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Lech Poznań (13.08, 18:00) – zapowiedź i typ

Lech Poznań obecny sezon rozpoczął bardzo dobrze. Niezbyt często zdarzało się to poznaniakom w poprzednich sezonach, dlatego w klubie panuje duża dawka optymizmu przed dalszą częścią sezonu. Teraz przyszedł czas na czwartą kolejkę i mecz z Termalicą na wyjeździe. Kolejorz ze względu na potencjał kadrowy jest faworytem w tym starciu. Również ostatnie wyniki przemawiają w tym spotkaniu za drużyną gości. Lech Poznań po 3 kolejkach przewodzi w ligowej tabeli z dorobkiem 7 punktów. Kolejorz stracił dwa oczka jedynie z pierwszym domowym meczu z Radomiakiem. Termalica z kolei jest obecnie na 15. miejscu z dorobkiem 2 remisów, a tym samym 2 punktów.

Myślę, że nie jestem pierwszy, który decyduje się w tym meczu postawić na zwycięstwo Lecha. Kolejorz ma wszystkie potrzebne argumenty do tego, żeby spotkanie w Niecieczy przechylić na swoją korzyść. Moim zdaniem Lech Poznań w tym meczu zdobędzie przynajmniej dwie bramki. Jest to bardzo prawdopodobne, widząc potencjał tego zespołu w ostatnim czasie w ofensywie

Proponowany typ: Lech Poznań powyżej 1.5 goli – kurs 2.06 z oferty BETFAN 

Ekstraklasa: Stal Mielec – Wisła Kraków (13.08, 20:30) – zapowiedź i typ

Ekstraklasa wystartowała na dobre i w drugim piątkowym spotkaniu zobaczymy starcie Stali Mielec z Wisłą Kraków. Myślę, że nie przesadzę ze stwierdzeniem, iż zespół z Mielca rozpoczął sezon fatalnie. Remis z Termalicą na początek i dwie porażki z Piastem Gliwice oraz Górnikiem Zabrze nie napawają optymizmem. Wisła Kraków z kolei na początek sezonu aż 3:0 wygrała z Zagłębiem Lubin. Później było już jednak tylko gorzej. Remis z Termalicą, a szczególnie porażka 1:2 z Rkowem Częstochowa, kiedy to ekipa Marka Papszuna grała dużą część meczu w dziesiątkę, spowodowała zdecydowane pogorszenie się nastrojów w Krakowie.

Zatem kto przełamie się w tym meczu? Ciężko stwierdzić. Jeśli chodzi o typy, to proponuję podwójną szansę na remis, co oznacza, że taki wynik może paść albo do przerwy albo na koniec spotkania. Wtedy nasz zakład jest rozliczony jako wygrany.

Proponowany typ: Podwójna szansa X-X – kurs 1.68 z oferty BETFAN 

Obstawiaj wszystkie mecze Ekstraklasy w BETFAN

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!