Pobierz aplikację betfan na telefon
Ekstraklasa: typy i zapowiedź na piątek 27.08

W piątek 27 czerwca po niecałym tygodniu wraca nasza ukochana polska Ekstraklasa. Będzie to już 6. kolejka sezonu 2021/2022. Zapraszam na typy i zapowiedź tych spotkań.

Ekstraklasa: Stal Mielec- Górnik Łęczna 27.08 (18:00). Typy i zapowiedź

Szóstą kolejkę z Ekstraklasą rozpoczniemy od starcia w Mielcu pomiędzy dwoma drużynami, które w tym sezonie będą walczyć o utrzymanie na najwyższym szczeblu polskich rozgrywek. Oba zespoły łącznie wygrały w trakcie dziesięciu spotkań tylko raz. Stali Mielec udało się pokonać Wisłę Kraków w drugiej kolejce. Po pięciu meczach ostatnia drużyna, która się utrzymała w poprzednim sezonie i tegoroczny beniaminek Ekstraklasy znajdują się na miejscach spadkowych.

Jeśli żadna z tych drużyn nie odmieni swojej gry to szczerze mówiąc oba mogłyby spaść z Ekstraklasy. Zarówno Stal, jak i Górnik zremisowały tydzień temu 1:1 po dwóch porażkach we wcześniejszych kolejkach. Wątpię, aby Górnik wygrał swoje pierwsze spotkanie na wyjeździe. Widzę tutaj remis lub wygraną gospodarzy. Nie powinno także zabraknąć bramek. Obie defensywy należą do tych dziurawych i to właśnie one dotychczas straciły najwięcej bramek.

Proponowany typ: wygrana Stali Mielec lub remis oraz powyżej 2,5 bramki w meczu, kurs 2.70 w BETFAN

Ekstraklasa: Warta Poznań- Jagiellonia Białystok 27.08 (20:30). Typy i zapowiedź

O tym spotkaniu pisałem już wczoraj w zapowiedzi całej szóstej kolejki Ekstraklasy. Bez wątpienia jest to ciekawsze spotkanie dzisiaj od tego wcześniejszego, choć dzisiejszy dzień w polskiej lidze nas nie rozpieszcza zbyt bardzo. Prawdę mówiąc ciężko wytypować, która z tych drużyn znajduje się w lepszej formie. Oba zespoły po dobrym starcie odniosły ostatnio dwie porażki z rzędu. W takim przypadku skłaniam się zawsze ku zespołowi, który gra u siebie. Warta Poznań po wysokim zwycięstwie z Górnikiem Łęczna odniosła dwie porażki nie strzelając żadnej bramki. Drużyna Piotra Tworka potrzebuje szybkiego przełamania, aby zaraz nie znaleźć się w strefie spadkowej.

Jagiellonia po trzeciej kolejce znajdowała się nawet na pozycji lidera, jednak porażki ze słabo grającymi w tym sezonie Górnikiem Zabrze i Cracovią spowodowały spadek na siódmą pozycję. Wygrana Pasiastych pozwoliłaby im przynajmniej do jutra zrównać się punktami z Pogonią Szczecin, która zajmuje drugie miejsce w tabeli. Co ciekawe, mimo różnicy dwóch punktów pomiędzy dzisiejszymi wieczornymi rywalami, mają oni taki sam bilans bramowy. 7 strzelonych i 6 straconych goli.

Proponowany typ 1×2: remis, kurs 3.05 w BETFAN
Proponowany typ na bramki: obie drużyny strzelą i powyżej 2,5 bramki, kurs 2.52 w BETFAN

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!