Pobierz aplikację betfan na telefon
Wraca Ekstraklasa! Rozwiąż quiz sprawdzający wiedzę o ostatnim sezonie

Już 15 lipca wraca najlepsza liga świata po blisko dwóch miesiącach przerwy. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was 10 pytań sprawdzających wiedzę z poprzedniego sezonu Ekstraklasy. Będą pytania trudniejsze i łatwiejsze, ale wynik 8/10 to rezultat satysfakcjonujący. Sprawdź swoją wiedzę nt. Ekstraklasy. Pochwal się swoim wynikiem na mediach społecznościowych BETFAN!

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

71
Created on By Wraca Ekstraklasa! Rozwiąż quiz sprawdzający wiedzę o ostatnim sezonieKamil Błaszczyk
Wraca Ekstraklasa! Rozwiąż quiz sprawdzający wiedzę o ostatnim sezonie

Wraca Ekstraklasa! 10 pytań sprawdzających wiedzę przed startem nowego sezonu

Już 15 lipca wraca najlepsza liga świata po blisko dwóch miesiącach przerwy. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was 10 pytań sprawdzających wiedzę z poprzedniego sezonu Ekstraklasy. Będą pytania trudniejsze i łatwiejsze, ale wynik 8/10 to rezultat satysfakcjonujący. Sprawdź swoją wiedzę nt. Ekstraklasy.

1 / 10

1. Lech został mistrzem wygrywając w 33. kolejce Ekstraklasy. Po tej serii gier Kolejorz miał przewagę 5 punktów nad Rakowem Częstochowa. Kogo pokonał Lech w przedostatniej kolejce, zapewniając sobie mistrzostwo Polski?

2 / 10

2. Do wspomnianej 33. kolejki Bruk-Bet miał jeszcze szansę na utrzymanie, ostatecznie znalazł się na miejscu 16. Która drużyna obroniła się przed spadkiem i zakończyła zmagania na 15. miejscu?

3 / 10

3. Po rundzie jesiennej Lech Poznań również prowadził w tabeli Ekstraklasy. Która drużyna zajmowała wtedy drugie miejsce?

4 / 10

4. Największym zaskoczeniem po rundzie jesiennej była pozycja Legii Warszawa - 17. Jakie miejsce ostatecznie zajęli wojskowi?

5 / 10

5. Po wielu latach Wisła Kraków pożegnała się z Ekstraklasą. W którym roku taka sytuacja przydarzyła im się ostatnim razem?

6 / 10

6. Najlepszy strzelec mistrza ekstraklasy zdobył 18 bramek, kto to taki?

7 / 10

7. 18 bramek nie wystarczyło jednak, żeby zostać królem strzelców Ekstraklasy. Kto zgarnął to trofeum?

8 / 10

8. Ile bramek zdobył wcześniej wspomniany król strzelców Ekstraklasy?

9 / 10

9. W 32. kolejce mieliśmy okazję obejrzeć najbardziej bramkostrzelny mecz w lidze. W tym spotkaniu Legia Warszawa wygrała u siebie 5:3. Kto gościł wtedy na Łazienkowskiej?

10 / 10

10. W nowym sezonie witamy drużyny, które powracają do Ekstraklasy. Są to Korona Kielce, Miedź Legnica i Widzew Łódź. Ci ostatni na powrót czekali najdłużej. W którym sezonie ostatni raz Widzew występował w najwyższej klasie rozgrywkowej?

Your score is

The average score is 53%

0%

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!