Pobierz aplikację betfan na telefon
Ekstraklasa: Jagiellonia- Górnik Z. typy, zapowiedź 16.08

Ekstraklasa. Czwartą kolejkę rozgrywek zamyka nam spotkanie pomiędzy Jagiellonią Białystok a Górnikiem Zabrze. Mecz odbędzie się o godzinie 18:00. Zapraszam na krótką zapowiedź tego spotkania.

Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok- Górnik Zabrze (18:00). Zapowiedź

Jagiellonia Białystok po pierwszych trzech kolejkach posiadała najwięcej punktów razem z Lechem Poznań i Pogonią Szczecin. Lech swoje spotkanie w piątek wygrał i odskoczył na 3 punkty. Pogoń swoje spotkanie rozegra w niedzielny wieczór. Jagiellonia może przedłużyć o kolejny tydzień swój bardzo dobry start w tym sezonie. Tym bardziej, że fenomenalnie spisuje się na własnym stadionie, a grali już i z Lechią Gdańsk i z Rakowem Częstochowa. Co ciekawe będzie to czwarty mecz Jagiellonii w Białymstoku. Dopiero w 5. kolejce drużyna z Białegostoku Białegostoku rozegra pierwszy mecz na wyjeździe.

Górnik Zabrze w poprzednim spotkaniu ze Stalą Mielec zdobył swoje pierwsze punkty i to od razu 3. W poniedziałek Górnikowi będzie trudno nawet o jeden punkcik. Na szczęście dla Zabrzan, Lukas Podolski powoli się rozkręca i nadaje tempo gry. Punktów nie byłoby także bez Jesusa Jimeneza, który zdobył jedyne dwie bramki dla Górnika w tym sezonie.

Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok- Górnik Zabrze (18:00). Typy

Jagiellonia jest jedną z najlepszych drużyn grających u siebie a w Białymstoku każdy zespół w Ekstraklasie zawsze ma problemy. Górnik w tym sezonie raczej skupi się na walce o utrzymanie w Ekstraklasie. Jutro jeżeli piłkarze Górnika przywiążą do Zabrza choćby punkt będzie to dla nich sukces. Myślę, że remis wzięliby w ciemno przed meczem.

Proponowany typ 1×2: wygrana Jagiellonii Białystok, kurs 2.18 w BETFAN
Proponowany typ na bramki: Górnik nie strzeli bramki, kurs 2.77 w BETFAN

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!