Pobierz aplikację betfan na telefon
Eintracht – Freiburg: typy, kursy, zapowiedź | 27.05 Bundesliga
Przed nami ostatnia, dla wielu bardzo istotna, kolejka Bundesligi, sezonu 2022/2023. Dziś zobaczymy dziewięć starć o jednej godzinie, a Eintracht zmierzy się na swoim boisku, z Freiburgiem. Gospodarze ostatnim remisem stracili szanse na puchary europejskie, więc goście walczący nawet o Ligę Mistrzów staną przed prostszym zadaniem. Czy wyrwą dziś z terenu rywali komplet punktów? Zapraszam na zapowiedź meczu Eintracht – Freiburg.

Eintracht – Freiburg: zapowiedź meczu

Eintracht Frankfurt walczył całą rundę o udział w europejskich pucharach, jednakże nie udało im się tego dopiąć, a ostatecznym ich potknięciem była poprzednia kolejka. Zremisowali w niej 2:2 i teraz tracąc trzy punkty do Bayeru Leverkusen, nie mają już szans na grę w Europie. To jednak zdołali sobie zapewnić zawodnicy Freiburga, którzt już teraz na pewno zagrają w Lidze Europy, ale wciąż mają też możliwość udziału w Lidze Mistrzów, musza jednak tutaj uzyskać pozytywny wynik i liczyć na potknięcie Unionu Berlin.

Eintracht - Freiburg: typy, kursy

Mimo wszystko gospodarze nie będą tutaj odpuszczać i moim zdaniem nie przejdą obok tego spotkania. Liczę na bardzo ofensywne starcie, które w głównej mierze będzie pod znakiem młodszych graczy i zmienników. Typuję w tym pojedynku powyżej 2,5 gola.

1.57

POWYŻEJ 2,5 GOLA

betfan

Eintracht - Freiburg: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz Bundesligi w ramach finałowej 34. kolejki, pomiędzy Eintrachtem Frankfurt a  Freiburg, odbędzie się 27 maja o 15:30 na Deutsche Bank Park we Frankfurcie. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na platformie Viaplay z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!