Pobierz aplikację betfan na telefon
Eintracht Frankfurt – Stuttgart: Typy, kursy, zapowiedź | 11.03 Bundesliga
Ostatnie jedenaście kolejek Bundesligi przed nami, wchodzimy więc w zaawansowaną fazę sezonu. Eintracht Frankfurt w jednym z pięciu starć tego dnia zmierzy się ze Stuttgartem. Gospodarze wciąż mają realne szanse na Ligę Mistrzów w przyszłym sezonie lecz przed nimi jeszcze ta edycja i rewanż z Napoli, za kilka dni. Jak podejdą do tego starcia? Rywal czeka na potknięcie i punkty, ale czy będą w stanie wrócić z kompletem?  Zapraszam na zapowiedź meczu Eintracht Frankfurt – Stuttgart.

Eintracht Frankfurt – Stuttgart: zapowiedź meczu

Eintracht Frankfurt ostatnio widocznie opadł z sił i na pięć poprzednich meczów, wygrał tylko jeden. Teraz przed nimi szansa na kolejne punkty, które bardzo przydałyby się w kontekście szansy na grę w przyszłorocznej Lidze Mistrzów. Mimo to wciąż muszą mieć w głowie starcie za kilka dni, czyli rewanż z Napoli, które w tym sezonie jest praktycznie bezbłędne. Stuttgart na pewno liczy na to, że trener rywali wprowadzi sporo zmienników, a tym samym pojawi się okazja na punkt, czy nawet komplet. Goście potrzebują za wszelką cenę punktować, bo są wśród czwórki na końcu tabeli, która ma zaledwie 19 punktów.

Eintracht Frankfurt - Stuttgart: typ

Gdyby nie aspekt Ligi Mistrzów, to śmiało można byłoby stawiać tutaj na wygraną gospodarzy. Ci jednak na pewno nie chcą jechać do Neapolu po kolejną porażkę i mogą odpuścić sobie mecz ze Stuttgartem, a przynajmniej nie zagrać na 100%. Myślę, że najbardziej realnym typem na to starcie są po proste gole z obu stron. Pięć na pięć poprzednich spotkań tak właśnie kończyli, a teraz przy niewiadomej jedenastce gospodarzy, wszystko wskazuje na podobny przebieg. Stawiam, że obie strzelą.

1.74

OBIE STRZELĄ

betfan

Eintracht Frankfurt - Stuttgart: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz Bundesligi w ramach 24. kolejki, pomiędzy Eintrachtem Frankfurt a Stuttgartem odbędzie się  11 marca o 15:30 na Deutsche Bank Park we Frankfurcie. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na platformie Viaplay z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!