Eintracht Frankfurt – Hoffenheim: Typy, kursy, zapowiedź | 09.11 Bundesliga

Wojciech Sikora

09 listopada 2022

Bundesliga: Eintracht Frankfurt
W środę będziemy mogli dalej śledzić losy 14. już kolejki niemieckiej Bundesligi. W jednym z meczów tego dnia Eintracht Frankfurt podejmować będzie na swoim boisku drużynę Hoffenheim. Gospodarze w spektakularny sposób awansowali do dalszej fazy Ligi Mistrzów, jednakże wcale nie zaniedbali przy tym ligi krajowej. Czy gorzej prezentujący się rywal ostatnim czasem będzie w stanie im zagrozić? Zapraszam na zapowiedź meczu Eintracht Frankfurt – Hoffenheim.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Bundesliga: Eintracht Frankfurt – Hoffenheim (09.11, 20:30) – zapowiedź meczu

Eintracht o awans do fazy play off Ligi Msitrzów walczył do samego końca. W kluczowym szóstym meczu, musieli po przerwie odwracać losy spotkania, lecz ostatecznie tego dokonali i wygrali 2:1 ze Sportingiem. Po tym wymagającym pojedynku odnieśli jeszcze jedno zwycięstwo w ligowym starciu z Augsburgiem wygranym 2:1. Pytanie tylko czy ich częstotliwość spotkań nie wpłynie wreszcie na wyniki. Choć ekipa Hoffenheim nie należy do tych, będących większym wyzwaniem, to jednak wciąż muszą pamiętać o zmęczeniu jak już za sobą mają.

Bundesliga: Eintracht Frankfurt - Hoffenheim (09.11, 20:30) - typ

Te ekipy rywalizowały ze sobą wielokrotnie, a w pięciu ostatnich spotkaniach przynosiło to wiele bramek. Myślę, że styl gry obu zespołów nadal jest ofensywny i nic od tamtego czasu się nie zmieniło. Stawiam, więc w tym starciu powyżej 2,5 gola.

1.57

POWYŻEJ 2,5 GOLA

betfan

Bundesliga: Eintracht Frankfurt - Hoffenheim (09.11, 20:30) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Środowy mecz Bundesligi w ramach 14. kolejki pomiędzy Eintracht Frankfurt, a Hoffenheim odbędzie się 9 listopada o 20:30 na Deutsche Bank Park w Frankfurcie. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na platformie Viaplay z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy