Pobierz aplikację betfan na telefon
Eintracht Frankfurt – Bayer Leverkusen: Typy, kursy, zapowiedź | 15.10 Bundesliga
W sobotę dalsze zmagania w ramach 10. kolejki w niemieckiej Bundeslidze. W jednym z meczów tego dnia Eintracht Frankfurt podejmować będzie na swoim boisku drużynę Bayer Leverkusen. Obie ekipy nie radzą sobie zbyt dobrze w trwającym sezonie, choć większy zawód na pewno mają kibice gości. Od kilku lat starcia tych zespołów są bardzo emocjonujące i przynoszą wiele goli. Jak będzie tym razem? Zapraszam na zapowiedź meczu Eintracht Frankfurt – Bayer Leverkusen.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Bundesliga: Eintracht Frankfurt – Bayer Leverkusen (15.10, 15:30) – zapowiedź meczu

Wyniki gospodarzy w tym sezonie dzielone są etapami, na te gorsze i lepsze. Ostatnio mają właśnie za sobą ten słabszy okres, najpierw zremisowali u siebie w ramach Ligi Mistrzów z Tottenhamem, choć spokojnie mogli wygrać ten mecz, później przegraj dotkliwie z Bochum, a następnie ulegli na wyjeździe w ponownym spotkaniu z Kogutami. Przed tymi trzema starciami mieli trzy zwycięstwa z rzędu. Teraz przyjdzie szansa na przełamanie, bowiem zagrają z 15. zespołem Bundesligi. Gośćie wygrywali tylko raz w poprzednich pięciu spotkaniach.

Bundesliga: Eintracht Frankfurt - Bayer Leverkusen (15.10, 15:30) - typ

Zawsze starcia tych drużyn dawały kibicom wiele widowiskowej i przede wszystkim bramkostrzelnej gry. Uważam, że i tym razem piłkarze nie powinni zawieść kibiców, bowiem tylko raz na pięć ostatnich meczów nie strzelili ponad dwóch goli.. Stawiam powyżej 2,5 gola.

1.60

POWYŻEJ 2,5 GOLA

betfan

Bundesliga: Eintracht Frankfurt - Bayer Leverkusen (15.10, 15:30) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz Bundesligi w ramach 10. kolejki pomiędzy Eintrachtem Frankfurt, a Bayerem Leverkusen odbędzie się 15 października o 15:30 na Deutsche Bank Park w Frankfurcie. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na platformie Viaplay z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!