Pobierz aplikację betfan na telefon
EFM Show 2: Typy, zapowiedź i karta walk MMA

Przed nami EFM Show. To już szósta gala, polskiej organizacji spod szyldu EFM. Tytuł EFM Show 2 to Polska vs. Bułgaria. Przyjrzyjmy się jacy znani w Polsce zawodnicy wystąpią na tej gali.

EFM Show 2: Michał Materla vs. Moise Rimbon. Walka wieczoru

W walce wieczoru zmierzy się współzałożyciel organizacji EFM Michał Materla. Zmierzy się on z francuskim wojownikiem Moise „SWAMP” Rimbonem. Jest to doświadczony 44-letni zawodnik, który w swojej karierze stoczył 41 walk. 25 z nich wygrał i 3 zremisował.  Francuz bił się w swojej karierze z takimi zawodnikami, jak Alistair Overeem, Antônio Rodrigo Nogueira, D.J. Linderman, Peter Graham, czy Ricco Rodriguez. Michał Materla chce zrewanżować się Rimbonowi za walkę z 2006 roku, kiedy to Swamp pokonał Berserkera na gali MMA World Freefight Challenge, „Europe vs. Brazil”. Czy Materla zrewanżuje się po 15. latach i dopisze do swojego bilansu trzydzieste zwycięstwo? Walka odbędzie się w umownym limicie wagowym 88 kg, a więc Materla nie będzie bronił swojego pasa kategorii średniej (84 kg.)

Proponowany typ: wygrana Michała Materli, kurs 1.12 w BETFAN

EFM Show 2: Artur Sowiński vs. Anton Kuivanen

Oprócz Michała Materli na gali EFM Show 2 zobaczymy jeszcze trzech znanych w Polsce zawodników. Są to trzej byli mistrzowie federacji KSW. Artur „Kornik” Sowiński w walce o pas federacji w kategorii lekkiej zawalczy z Antonem Kuivanenem. Fin jest niezwykle doświadczonym zawodnikiem. Swoje walki toczył głównie w federacji CAGE, ale w swojej karierze ma stoczone dwie walki dla UFC. Jedną nawet udało mu się wygrać z Mitchem Clarkiem, ale po porażce z Michaelem Chiesą nigdy w tej amerykańskiej federacji już się nie pokazał. Jego bilans wynosi 26-12. Kornik do EFM przychodzi po dwóch porażkach w KSW. Jedna z Borysem Mańkowskim a druga z Sebastianem Rajewskim. Rekord Sowińskiego to 21-13.

Proponowany typ: wygrana Artura Sowińskiego, kurs 1.30 w BETFAN

EFM Show 2: Norman Parke vs. Maciej Jewtuszko

Drug i trzeci wspomniani wcześniej znanymi w Polsce fighterami są pochodzący z Irlandii Północnej Norman Parke oraz Maciej Jewtuszko. Popularny Stormin na swoim koncie ma kilka walk stoczonych w UFC po czym przeszedł do KSW. Teraz już chyba na dobre zakończył swoją karierę w KSW i na koniec kariery sportowej bierze walki, na których może dobrze zrobić. Ostatnio w formule bokserskiej wygrał walkę na gali FAME MMA, na której oprócz gaży otrzymał także sztabkę złota za wygraną.

Teraz przyjdzie mu walka z Polakiem Maciejem „Irokezem” Jewtuszko, który także stoczył (ale tylko jedną) walkę w UFC. Na gali KSW 21 zdobył pas federacji. Z KSW odszedł w 2017 roku, a od tamtego czasu stoczył tylko jedną walkę. Przegrał na gali FEN z Vaso Bakocevicem. Walka odbędzie się w formule bokserskiej.

Proponowany typ: Wygrana Normana Parke, kurs 1.40 w BETFAN

EFM Show 2: karta walk

Walka wieczoru:

88 kg: Michał Materla vs. Moise „SWAMP” Rimbon

Karta walk:

70 kg: Artur „KORNIK” Sowiński vs. Anton Kuivanen– o pas wagi lekkiej
77 kg: Vladislav „C-4” Kanchev vs. Alexandre Ribeiro
77 kg: Jivko Stoimenov vs. Igor Michaliszyn
77 kg: Georgi Valentinov vs. Anderson „FALA MANSA” Queiroz
80 kg: „STORMIN” Norman Parke vs. Maciej „IROKEZ“ Jewtuszko– boks
84 kg: Hojat Khajevand vs. Will Fleury
66 kg: Emil Nezirov vs. Adam Soldaev– o pas wagi piórkowej
120 kg: Ivan Slobodiuk vs. Aleksandyr Tsonev

Walki w formule CAGE BOX

120 kg: Denis „BAD BOY” Załęcki vs. Jussi Halonen
77 kg: Viliyan Viliyanov vs. Krzysztof Mariańczyk
77 kg: Dawid Wisniosz vs. Arkadiusz Kaszuba

EFM Show 2: Transmisja, PPV, gdzie obejrzeć?, godziny transmisji

Gala EFM Show 2 odbędzie się 11 września w Sofii w Bułgarii. Transmisja wydarzenia odbędzie się w systemie PPV, za którą będzie trzeba zapłacić 24,99 złotych. Dostęp do PPV znajduje się do kupienia na platformie efmshow.tv. Transmisja rozpocznie się o godzinie 19:00 w sobotę.

GALĘ EFM SHOW MOŻESZ OBSTAWIĆ U LEGALNEGO, POLSKIEGO BUKMACHERA BETFAN–> SPRAWDŹ OFERTĘ BETFAN NA EFM SHOW 2.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!