Pobierz aplikację betfan na telefon
Dudelange – St. Patricks: Typy, kursy, zapowiedź 12.07 el. LKE
Nie tylko w Lidze Mistrzów i w Lidze Europy trwają eliminacje, czas więc również na kwalifikacje do Ligi Konferencji Europy. Dudelange w jednym z nich zmierzy się na swoim terenie, przeciwko St. Patricks. Po zajęciu trzeciego miejsca, gospodarze wystąpią w tym roku w najniższej europejskiej dywizji. Już na starcie czeka na nich bardzo wymagający rywal. Kto wypadnie lepiej w pierwszej odsłonie tego dwumeczu? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz  Dudelange – St. Patricks.

Dudelange – St. Patricks: zapowiedź meczu

Dudelange w ubiegłym roku rozpoczął od eliminacji do Ligi Mistrzów, a ich droga przerzuciła ich aż do Ligi Konferencji Europy. Tam spotkali się z Lechem Poznań, gdzie przegrali w dwumeczu 1:3. W tym roku rozpoczynają od azu od tej fazy, z racji zajęcia drugiego miejsca. Na przeciwko nim stanie dość wymagającyA rywal, jakim jest St. Patricks. Irlandzki zespół ma za sobą bardzo serię, gdzie na dziesięć spotkań, przegrali zaledwie dwa.

Dudelange - St. Patricks: typy

Obie ekipy zmierzą się ze sobą po raz pierwszy, a na starcie zmierzą się na boisku Dudelange, które długi czas nie miało okazji rozegrać starcia. Ostatnie ich spotkanie miało miejsce w maju i od tego czasu trwa u nich przerwa. Irlandzki zespół jest w znacznie lepszej sytuacji, bowiem w ostatnim czasie rozegrali sporo spotkań. Moim zdaniem to St. Patricks powinien wypaść lepiej w tym pojedynku. Typuję więc ich wygraną lub remis.

1.47

ST.PATRICKS WYGRA

LUB ZREMISUJE

betfan

Dudelange - St. Patricks: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Środowy mecz pomiędzy Dudelange a St. Patricks, w ramach eliminacji do Ligi Konferencji Europy 2023/2024, odbędzie się 12 lipca o 19:30 na Stade Jos Nosbaum w Dudelange. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żadnym kanale z polskim komentarzem.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!