Pobierz aplikację betfan na telefon
Dražić wraca do Lubina. Pomoże „Miedziowym”?

Dejan Dražić ponownie zagości w Ekstraklasie. Slovan Bratysława wypożyczył go do Zagłębia Lubin na cały sezon z opcją wykupu.

DRAŽIĆ ZA STARZYŃSKIEGO?

Serb pokazał się z dobrej strony podczas ostatniego pobytu w Lubinie. Imponować mogły jego zdolności ofensywne, a w dziesięciu meczach udało mu się zanotować dwa trafienia i asystę. Dražić dla Starzyńskiego będzie zapewne konkurencją, ale i szansą na odpoczynek. Polak w Zagłębiu jest kluczową postacią w ofensywie, a jego rola mogłaby stać się jeszcze istotniejsza przy nieobecności Bohara. Transfer Serba może okazać się dobrą alternatywą dla 29-latka. Mistrz Słowacji wypożyczył Dražicia do Lubina na cały sezon, jednak istnieje szansa, że Zagłębie skorzysta z opcji wykupu i pozostanie on w Polsce na dłużej. Ze Slovanem obowiązuje go jeszcze dwuletni kontrakt.

W DRODZE DO CELU

Ekstraklasa nie jest oczywiście docelowym punktem kariery dla 25-latka. Dražić marzy o grze w Hiszpanii, gdzie zdołał już zadebiutować w LaLidze w barwach Celty Vigo. Udało mu się rozegrać 6 meczów w najlepszej hiszpańskiej lidze w sezonie 2015/2016. Później trafił do Slovana, gdzie jednak w bieżącym sezonie nie był podstawowym zawodnikiem. Klub oraz piłkarz zdecydowali się na ponowne wypożyczenie go do Polski. Wkrótce przekonamy się, w jakim stylu Serb pod skrzydłami Martina Ševeli przywita się ponownie z polską publicznością.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!