Danił Miedwiediew – Novak Djokovic: typy, zapowiedź, kursy | 18.11 ATP Finals 2022

Wojciech Sikora

17 listopada 2022

Ranking ATP - Novak Djoković
Danił Miedwiediew w zeszłym roku grał tutaj w finale, a przed dwoma laty triumfował w ATP Finals. Tym razem jest już pewne, że nie awansuje do półfinału. Jego rywal, Novak Djokovic, ma już to zapewnione, po dwóch wygranych. To starcie będzie dal Rosjanina honorowym meczem tej edycji. Czy uda mu się wygrać z fenomenalnym Djokovicem? Zapraszam na zapowiedź spotkania Danił Miedwiediew – Novak Djokovic.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

ATP Finals 2022: Jak rozgrywane są mecze?

Formuła turnieju wygląda tak samo, jak w przypadku kobiet. Spośród ośmiu najlepszych zawodników rankingu ATP Race, tworzone są koszyki w, których znajduje się po dwóch graczy. Z nich rozlosowuje się po czterech graczy to Grupy Czerwonej i Grupy Zielonej. Zawodnicy grają następnie w grupie systemem każdy z każdym, by wyłonić z każdej z nich po dwóch półfinalistów. Co ciekawe, jest to jedyny turniej gdzie można przegrać dwa mecze, a mimo to awansować do następnej rundy.

ATP Finals 2022: Danił Miedwiediew – Novak Djokovic (18.11, 14:00): Zapowiedź

Danił Miedwiediew w pierwszym spotkani w tegorocznej edycji był bliski wygranej, prowadząc po pierwszym secie z Andriejem Rublowem. Jednak zdecydowanie bliżej był w jeszcze drugim meczu, gdzie po obronie trzech piłek meczowych w tie breaku drugiej partii, prowadził w trzeciej 5:3. Nie udało mu się jednak domknąć meczu serwując przy stanie 5:4 i Stefanos Tsitsipas doprowadził do tiea breaku. W nim bez cienia szans został Rosjanin i to Grek w ostatnim meczu grupowym powalczy o awans do półfinału.
Teraz Danił może honorowo wygrać w ostatnim meczu, w którym ani on, ani jego rywal o nic już nie grają. Niestety rywalem jest Novak Djokovic, który zapewne nie odpuści nawet i tego spotkania, choć wydaję mi się, że mimo wszystko oszczędzi siły na półfinał. Serb wygrał dwa poprzednie starcia nie oddając seta i bez względu na wyniku tym czy drugim meczu grupy czerwonej, awansuje z pierwszego miejsca.

ATP Finals 2022: Danił Miedwiediew - Novak Djokovic (18.11, 14:00): Typy

1.89

MIEDWIEDIEW

WYGRA SETA

betfan

Danił Miedwiediew podrażniony porażkami, w których mógł spokojnie osiągnąć chociaż jedną wygraną, będzie chciał wypaść jak najlepiej w swoim ostatnim starciu tego roku. Rosjanin kilkukrotnie w karierze pokazywał już, że potrafi grać z Serbem i na pewno tutaj będzie chciał to udowodnić. Stawiam, że Miedwiediew ugra chociażby seta.

ATP Finals 2022: Danił Miedwiediew - Novak Djokovic (18.11, 14:00): Transmisja, gdzie oglądać?

Piątkowy  mecz trzeciej rundy grupy czerwonej pomiędzy Daniłem Miedwiediewem, a Novakiem Djokovicem w ramach ATP Finals 2022, odbędzie się 18 listopada o godzinie 14:00. To starcie będzie można oglądać na kanałach Polsat Sport, lub w aplikacji Polsat Box Go, przez cały tydzień. Link do śledzenia na sport.betfan.pl znajduje się poniżej.

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy