Dania – Norwegia: Typy, kursy, zakłady 08.06 | Mecze towarzyskie

Jan Paździerski

08 czerwca 2024

Ostatnie szlify przed EURO 2024, czekają bohaterów tegorocznej imprezy. Wśród nich nie znalazła się jednak Norwegia, której nie udało się awansować na tegoroczny turniej. Dziś rozegrają mecz towarzyski, w ramach którego, zmierzą się na własnym boisku przeciwko Duńczykom.

Dania, typy

Mecz ten zapowiada się bardzo ciekawie, a gospodarze od jakiegoś czasu grają coraz lepsze mecze, i odnoszą więcej zwycięstw. Dzisiejszy mecz dla Duńczyków jest jednym z ostatnich sprawdzianów przed Euro, dlatego możemy spodziewać się dużego zaangażowania ze strony piłkarzy, którzy walczą o miejsce w kadrze. Zapraszam na zapowiedź meczu Dania – Norwegia.

Zapowiedź meczu Dania – Norwegia.

Oczywiście Norwegia nie wystąpi na EURO 2024, ale zagra z drużyną, której udało się zakwalifikować na tegoroczny turniej. Norwegia nie najgorzej radziła sobie w swoich meczach, lecz było to za mało by awansować. W tym roku rozegrali dotychczas już trzy mecze towarzyskie, w których jeden wygrali, jeden zremisowali, a jeden przegrali. Jak Duńczycy zaprezentują się przed najważniejszą imprezą piłkarską w tym roku?

Typy bukmacherskie na mecz Dania – Norwegia.

Betfan logo
POWYŻEJ 2.5 GOLA
Kurs 1.88
Zagraj już teraz

Obie drużyny mierzyły się ze sobą wielokrotnie i zazwyczaj były to wyrównane pojedynki. W wielu z nich padało kilka bramek. Tym razem trenerzy obu drużyn będą testowali wielu graczy, a każdy z nich z pewnością będzie chciał się pokazać z dobrej strony, by zapewnić sobie miejsce w składzie. To powinno przełożyć się na ofensywny mecz, w którym typuję co najmniej trzy gole.

Kursy bukmacherskie na mecz Dania – Norwegia.

  • Wygrana Danii – 2.15
  • Remis – 3.40
  • Wygrana Norwegii – 3.25
  • Powyżej 2.5 gola – 1.88
  • Obie strzelą – 1.76

Faworytem tego pojedynku będzie zespół gospodarzy, czyli Dania, których zwycięstwo szacowane jest kursem 2.15. W przypadku wygranej Norwegii przelicznik jest nieco wyższy i wynosi w tym momencie 3.25. Podział punktów to szansa na mnożnik 3.40.

Gdzie obejrzeć mecz Dania – Norwegia? Transmisja.

Sobotni mecz pomiędzy Dania – Norwegia, w ramach meczu towarzyskiego, odbędzie się 8 czerwca o 19:30 na Brøndby Stadion. Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna na żadnym kanale z polskim komentarzem.

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuję się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy