Pobierz aplikację betfan na telefon
Dani Ceballos na dłużej w Arsenalu

Dani Ceballos w najbliższym sezonie pozostanie w ekipie Kanonierów. Real Madryt po raz kolejny wypożyczył go do drużyny z Londynu, na razie bez klauzuli wykupu. Z decyzji cieszy się zarówno piłkarz, jak i kluby.

DANI CEBALLOS TO KLUCZOWA POSTAĆ

Hiszpan był ważnym elementem w układance Mikela Artety i prezentował wysoki poziom w Premier League. Rozegrał on w ekipie Arsenalu 37 spotkań. Na początku wydawało się, że jego losy w klubie mogą być różne, bo przychodził on do zespołu niedługo po kontuzji. Później jednak udowodnił, że warto na niego stawiać. Zawodnik wkrótce zwiększy swoją liczbę występów w tym klubie, bo pozostanie w Anglii na kolejny rok. „

Królewscy” bez większego problemu zgodzili się na przedłużenie wypożyczenia, gdyż w Madrycie najprawdopodobniej nie mógłby liczyć na regularną grę, tym bardziej po zakontraktowaniu Odegaarda. Kontrakt z Realem obowiązuje Ceballosa do czerwca 2023 roku. Zinedine Zidane wcześniej bardzo liczył na tego zawodnika, ale teraz już zrozumiał, że Real to dla niego za wysokie progi.

CO POTEM?

Obecnie Arsenal nie ma możliwości wykupu hiszpańskiego pomocnika. Jak sami przyznali, w sprawie Ceballosa wszystko zależy od Realu Madryt. Nie jest jednak powiedziane, że transfer definitywny nie może dojść do skutku – najprawdopodobniej ewentualne szczegóły takiego rozwiązania poznamy dopiero pod koniec nadchodzącego sezonu.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!