Damac – Al-Hilal: Typy, kursy, zapowiedź 21.09 | Arabia Super League

Jan Paździerski

21 września 2023

Al Hilal SFC
Nadszedł czas na 7 kolejkę naszpikowanej gwiazdami Arabia Super League. Oczy całego piłkarskiego świata będą skierowane na boiska w Arabii Saudyjskiej, gdzie występować będą tacy zawodnicy jak Cristiano Ronaldo, Karim Benzema, a ostatnio do ligi dołączył także Neymar. Na ten dzień zaplanowano 5 spotkań, a w jednym z nich Damac podejmie na własnym boisku ekipę Al-Hilal. Czy gospodarze zdołają zatrzymać silną ekipę Al-Hilal? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Damac – Al-Hilal.

Damac – Al-Hilal: Typy bukmacherskie

Historyczny bilans meczów pomiędzy Damac a Al Hilal Riyadh pokazuje, że Damac triumfował w 1 z bezpośrednich spotkań, tak samo jak Al-Hilal. 2 mecze zakończyły się remisem. Dwie drużyny, które zupełnie odwrotnie do siebie rozpoczęły kampanię Saudi Professional League 2023-24, zmierzą się w czwartek, gdy Damac będzie gospodarzem i gościć będzie Al-Hilal na stadionie księcia Sultana bin Abdula Aziza. Blue Waves są jedyną niepokonaną drużyną po pierwszych sześciu kolejkach i znajdują się na szczycie tabeli, podczas gdy gospodarze przystępują do meczu w poszukiwaniu pierwszego zwycięstwa w sezonie. Obstawiam, że Al-Hilal strzeli powyżej 2.5 gola.

1.57

AL-HILAL

POWYŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Damac - Al-Hilal: kursy bukmacherskie

Gospodarze będą chcieli zaprezentować się doskonale przed własną publicznością. W tym meczu nie są stawiani w roli faworyta, a kurs na ich zwycięstwo to 11.50. Przelicznik na zwycięstwo gości wynosi tylko 1.19, więc zapowiada się bardzo ciekawe widowisko, z wieloma bramkami. Remis w tym spotkaniu to kurs 6.90

Damac - Al-Hilal: transmisja tv, online, na żywo

Czwartkowy mecz pomiędzy Damac a Al-Hilal w ramach 7 kolejki sezonu 2023/24 Arabia Super League, odbędzie się 21 września o 17:00 na Prince Sultan bin Abdul Aziz Stadium. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żadnej polskiej stacji telewizyjnej.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuje się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach, zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy