Pobierz aplikację betfan na telefon
Dallas Mavericks – GS Warriors: Typy NBA, zapowiedź
Jak co noc przed nami kolejne spotkania najlepszej ligi koszykarskiej na świecie, czyli NBA i typy NBA. Przed nami 3 spotkania w nocy z wtorku na środę. W jednym z nich, o 01:30 Dallas Mavericks podejmie w swojej hali GSW. Zapraszam na zapowiedź i typy Dallas Mavericks – Golden State Warriors.

NBA: Dallas Mavericks – Golden State Warriors – zapowiedź meczu

Mecz dwóch uśpionych gigantów Konferencji Zachodniej. Golden State Warriors to w końcu aktualni mistrzowie NBA, którzy jednak po dwudziestu jeden spotkaniach są dopiero na ósmym miejscu z bilansem 11-10. Dallas Mavericks, którzy z Luką Donciciem mieli powalczyć w tym sezonie nawet o tytuł mistrzowski, a Luka o tytuł MVP są dopiero na 11. miejscu z ujemnym bilansem 9-10.

NBA: Dallas Mavericks - Golden State Warriors - typy na mecz

Dallas Mavericks mają serię czterech porażek z rzędu. Trzeba jednak przyznać, że większość ostatnich spotkań grali na wyjeździe i to w halach, w których żaden przyjezdny zespół nie ma łatwo. Golden State Warriors za to wygrali dopiero swój drugi mecz wyjazdowy w tym sezonie. Grali jednak ze słabo dysponowaną ostatnio drużyną Minnesoty Timberwolves.

2.04

WYGRANA DALLAS MAVERICKS

betfan


 

NBA: Dallas Mavericks - GSW - Gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Spotkanie pomiędzy Dallas Mavericks, a Golden State Warriors odbędzie się o 01:30 w środę 30 listopada. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na platformie internetowej League Pass, który dostępny jest na oficjalnej stronie NBA.com.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!