Czechy – Malta: Typy, kursy, zakłady 07.06 | Mecze towarzyskie

Jan Paździerski

07 czerwca 2024

Ostatnie szlify przed EURO 2024, czekają bohaterów tegorocznej imprezy. Wśród nich znajdują się także Czechy, które w ramach towarzyskiego spotkania, zmierzą się na własnym boisku przeciwko Malcie.

Czechy, typy

Choć zwycięzca tego spotkania jest już z góry znany, tak jednak gospodarze od jakiegoś czasu grają coraz lepsze mecze, i odnoszą regularne zwycięstwa. Jak zespół Malty wypadnie na tle znacznie mocniejszych rywali? Zapraszam na zapowiedź meczu Czechy – Malta.

Zapowiedź meczu Czechy – Malta.

Oczywiście Malta nie wystąpi na EURO 2024, ale zagra z drużyną, która lada moment uda się do Niemiec. Czeski zespół znakomicie poradził sobie w eliminacjach, zajmując drugie miejsce w grupie. W tym roku rozegrali dotychczas tylko dwa mecze towarzyskie, w których kolejno wygrali z Norwegią i Armenią. Teraz przed nimi ogromna szansa na trzecie zwycięstwo z rzędu.

Typy bukmacherskie na mecz Czechy – Malta.

Betfan logo
POWYŻEJ 2.5 GOLA
Kurs 1.49
Zagraj już teraz

Obie drużyny mierzyły się ze sobą wielokrotnie i jak nietrudno stwierdzić, każde z nich wygrały Czechy. W kilku z nich stracili jednak bramki. Tym razem trener Czech będzie testował wielu graczy, a każdy z nich z pewnością będzie chciał się pokazać z dobrej strony, by zapewnić sobie wyjściową 11 na EURO. To powinno przełożyć się na ofensywny mecz, w którym typuję co najmniej trzy gole.

Kursy bukmacherskie na mecz Czechy – Malta.

  • Wygrana Czech – 1.15
  • Remis – 7.10
  • Wygrana Malty – 16.00
  • Powyżej 2.5 gola – 1.49
  • Obie strzelą – 2.48

Zdecydowanym faworytem tego pojedynku będzie zespół gospodarzy, czyli Czechy, którego zwycięstwo szacowane jest kursem 1.15. W przypadku wygranej Malty przelicznik jest znacznie wyższy i wynosi w tym momencie 16.00. Podział punktów to szansa na mnożnik 7.10.

Gdzie obejrzeć mecz Czechy – Malta? Transmisja.

Piątkowy mecz pomiędzy Czechy – Malta, w ramach meczu towarzyskiego, odbędzie się 7 czerwca o 17:30 na Untersberg-Arena. Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna na żadnym kanale z polskim komentarzem.

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuję się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy