Pobierz aplikację betfan na telefon
Czarnogóra – Serbia: typy, kursy, zapowiedź | 27.03 EURO

Przedostatni dzień spotkań, w ramach eliminacji Mistrzostw Europy 2024, a przed nami jeszcze sporo emocji. Czarnogóra, w jednym z ośmiu spotkań tego dnia, zmierzy się z na swoim boisku z Serbią. Gospodarze zdobyli cenny komplet punktów w meczu z Bułgarią. Goście jednak, również zwyciężyli swoje spotkanie, więc zapowiada się bardzo ciekawy mecz. Kto zwycięży w tym meczu?  Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Czarnogóra – Serbia.

Czarnogóra – Serbia: Zapowiedź meczu

Czarnogóra i Serbia zmierzą się w poniedziałek (27 marca) na stadionie miejskim w Podgoricy w ramach grupy G kwalifikacji do Mistrzostw Europy 2024. Po zwycięstwach w pierwszych meczach, obie strony będą chciały podtrzymać imponujący początek kwalifikacji. Gospodarze rozpoczęli swoje starania o miejsce na Euro na wysokim poziomie dzięki wygranej 1-0 nad Węgrami w piątek (24 marca).

Brave Falcons  trakcie passy czterech meczów bez zwycięstwa, przegrali trzy mecze, w tym kolejne porażki z Bośnią i Hercegowiną oraz Finlandią w dwóch ostatnich spotkaniach ubiegłorocznej edycji Ligi Narodów UEFA.

Czarnogóra - Serbia:  Typ na mecz

Czarnogóra i Serbia, które rozpoczęły swoją przygodę w kwalifikacjach od imponujących zwycięstw, przystąpią do tego meczu pełne wiary w siebie i może dojść do emocjonującego widowiska. Obie strony są w stanie osiągnąć pożądany rezultat. Obstawiam, że obie drużyny strzelą bramkę.

2.08

OBIE DRUŻYNY

STRZELĄ BRAMKĘ

betfan

Czarnogóra - Serbia: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Poniedziałkowy mecz pomiędzy Czarnogórą a Sebią, w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Europy, odbędzie się 27 marca o 20:45 na PStadion Pod Goricom. Mecz będzie emitowany  przez stacje polsat sport premium 4 z polskim komentarzem.

  • Relację live można śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!