Czarnogóra – Gruzja: Typy, kursy, zakłady 09.06 | Mecze towarzyskie

Wojciech Sikora

09 czerwca 2024

To już dosłownie ostatnie momenty, ostatnie sparingi, dla reprezentacji, które lada dzień rozpoczną tegoroczne EURO. Gruzja, jest jedną z tych ekip i w ostatnim starciu towarzyskim podejmie na wyjeździe Czarnogórę

Czarnogóra

Od historycznej wygranej nad Grecją, dającej awans na Mistrzostwa Europy, goście nie rozegrali ani jednego mecze. Będzie to dla nich pierwszy i jednocześnie ostatni test przed wielką imprezą. Czy pokażą się z dobrej strony na ciężkim terenie? Zapraszam na zapowiedź meczu Czarnogóra – Gruzja.

Zapowiedź meczu Czarnogóra – Gruzja.

Czarnogóra bezskutecznie walczyła o miejsce na EURO i ostatecznie w grupie G musiała uznać wyższość Serbii i Węgrów. Tak też dla nich ten mecz niewiele znaczy, choć trener może przetestować wielu nowych graczy. Nie są też oni znani z odpuszczania nawet takich sparingów, dlatego też dla Gruzji będzie to znakomita sposobność do sprawdzenia zawodników i ustawień, przed zbliżającym się wielkimi krokami EURO.

Typy bukmacherskie na mecz Czarnogóra – Gruzja.

Betfan logo
POWYŻEJ 2.5 GOLA
Kurs 2.10
Zagraj już teraz

Choć w założeniu obie ekipy nie są znakomicie przysposobione w ofensywie, tak jednak w meczach sparingowych zdarza im się otworzyć worek z bramkami. Tym bardziej tutaj liczę na energiczną grę i chęć pokazania się przede wszystkim przez młodych graczy Gruzji, którzy walczą o wyjściowy skład. Co więcej Czarnogóra nie powinna grać zbyt ostro, by nie uszkodzić rywali przed wielką imprezą. To wszystko powinno przełożyć się na wiele akcji i co najmniej trzy trafienia.

Kursy bukmacherskie na mecz Czarnogóra – Gruzja.

  • Wygrana Czarnogóry- 2.53
  • Remis – 3.20
  • Wygrana Gruzji – 2.75
  • Powyżej 2.5 gola – 2.10
  • Obie strzelą – 1.88

Minimalnym faworytem tego pojedynku będzie zespół gospodarzy, czyli Czarnogóry, której zwycięstwo szacowane jest kursem 2.53. W przypadku wygranej Gruzji przelicznik jest nieco wyższy i wynosi w tym momencie 2.75. Podział punktów to szansa na mnożnik 3.20.

Gdzie obejrzeć mecz Czarnogóra – Gruzja? Transmisja.

Niedzielny mecz pomiędzy Czarnogórą a Gruzją, w ramach meczu towarzyskiego, odbędzie się 9 czerwca o 20:45 na Stadion Pod Goricom w Podgoricy. Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna na żadnym kanale z polskim komentarzem.

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy