Pobierz aplikację betfan na telefon
Cuprum Lubin – Stal Nysa: typy, kursy, zapowiedź (06.10)
Cuprum wygrał na inaugurację nowego sezonu z BBTS-em Bielsko-Biała 3:1. Stal natomiast ograła u siebie Ślepsk Suwałki w czterech setach i udanie rozpoczęła rozgrywki. Oba zespoły zaczęły więc od zwycięstwa, a któryś z nich będzie niepokonany po dwóch kolejkach. Kto okaże się lepszy w tym pojedynku? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Cuprum Lubin – Stal Nysa.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Cuprum Lubin – Stal Nysa (06.10. godz. 18:45) – zapowiedź

Cuprum na inaugurację nowego sezonu mierzył się z beniaminkiem, czyli BBTS-em Bielsko-Biała. Ekipa z Lubina stoczyła bardzo wyrównane spotkanie z tą drużyną, ale ostatecznie wygrała w czterech setach. Pierwsze dwie partie kończyli na swoją korzyść, ale obie były wyrównane i kończyły się zwycięstwem do 23. Trzecie odsłona była najbardziej zacięta, a jej losy rozstrzygały się na przewagi. Cuprum miał już trzy piłki meczowe, ale w ostatecznym rozrachunku przegrał 29:31. Zrehabilitowali się jednak w kolejnym secie, którego wygrali do 22 i całe spotkanie 3:1. Zaprezentowali się jednak bardzo przeciętnie na tle beniaminka i jest duże pole do poprawy w grze tego zespołu.
Stal bardzo dobrze weszła w rozgrywki PlusLigi. Drużyna z Nysy miała tę kampanię rozgrywać na zapleczu najwyższej klasy rozgrywkowej, ale w związku z dołączeniem do ligi ukraińskiego Barkom Lwów i powiększeniu jej do 16 zespołów, Stal utrzymała się i zaprezentowała dobrą grę w pierwszej kolejce. Zespół przed sezonem został wzmocniony m.in. Rafałem Buszkiem czy Nicolasem Zerbą, trenerem wciąż jest Daniel Pliński, który w zeszłym sezonie wyciągnął tę ekipę z dołka i prawie utrzymał ją w PlusLidze. Stal pokonała w pierwszej kolejce u siebie Ślepsk Suwałki i potwierdziła, że w tym sezonie nie zamierza być chłopcem do bicia.

Cuprum Lubin – Stal Nysa (06.10. godz. 18:45) – typ

1.65

STAL NYSA

WYGRA

betfan

Trudno wskazać jednoznacznego faworyta w tym starciu, ponieważ każdy z zespołów ma atuty, które mogą przechylić szalę zwycięstwa na jego korzyść. Wydaje mi się jednak, że patrząc na ogólny rozrachunek, to Stal powinna być górą w tym pojedynku.

Cuprum Lubin – Stal Nysa (06.10. godz. 18:45) – transmisja

Mecz Cuprum – Stal rozpocznie się o godzinie 18:45. Transmisję z tego pojedynku przeprowadzi Polsat Sport. Relacja na sport.betfan.pl.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!