Pobierz aplikację betfan na telefon
Cremonese – Modena. Typy, kursy, zapowiedź 20.10 | Puchar Włoch
W czwartek odbędą się kolejne mecze 1/16 finału Pucharu Włoch. W pierwszym z nich Cremonese zagra z Modeną. Gospodarze są faworytami tego starcia, ponieważ grają w wyższej klasie rozgrywkowej. Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Cremonese – Modena.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Puchar Włoch: Cremonese – Modena (20.10, 15:00) – zapowiedź meczu

Cremonese w meczu 1/16 Pucharu Włoch zagra z Modeną. Gospodarze tego starcia są beniaminkami Serie A. Zajmują przedostatnie miejsce w lidze, a niedawno zremisowali ze Spezią i Lecce, a także przegrali z Napoli. Modena zajmuje 10. miejsce w Serie B, ale po przerwie reprezentacyjnej, pokazuje się z dobrej strony. Wygrała trzy mecze z rzędu. Okazała się lepsza od Regginy, Ascoli i Como.

Puchar Włoch: Cremonese - Modena (20.10, 15:00) - typy

Typy Cremonese - Modena

Cremonese jest faworytem tego meczu. Wynika to z tego, że gra w wyższej klasie rozgrywkowej. Modena również jest beniaminkiem, ale wygrała trzy mecze z rzędu, co pokazuje, że jest w dobrej dyspozycji. Mimo to uważam, że różnica klas jest za duża, dlatego stawiam na zwycięstwo gospodarzy.

1.95

WYGRANA CREMONESE

betfan

Puchar Włoch: Cremonese - Modena (20.10, 15:00) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Czwartkowy mecz Cremonese z Modeną, odbędzie się 20 października o 15:00. Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna na żadnym polskim kanale.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!