Pobierz aplikację betfan na telefon
Cracovia – Wisła Kraków. Typy i zapowiedź dnia. Ekstraklasa 01.05
W niedzielę 1 maja odbędą się 2 mecze w Ekstraklasie. O 15:00 Bruk-Bet Termalica Nieciecza będzie walczyła o utrzymanie w meczu z Wisłą Płock. Drugim meczem będą Derby Krakowa. Zapraszam na typy i zapowiedź dzisiejszego dnia z naszą ukochaną Ekstraklasą.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Ekstraklasa: Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Wisła Płock (01.05, 17:30)


2.23

WYGRANA TERMALICI

betfan


  Niedziela z Ekstraklasą rozpocznie się wyjątkowo o 15:00, a nie 12:30. Zacznie się od meczu Bruk-Betu Termalici Niecieczy z Wisłą Płock. Gospodarze tego spotkania wciąż mają nadzieję na utrzymanie w Ekstraklasie, ale będzie to niezwykle trudne zadanie. Na cztery mecze przed końcem „Słoniki” tracą do bezpiecznego miejsca 5 punktów, ale Zagłębie Lubin w tej kolejce już stracił punkty, więc jest to szansa dla piłkarzy z Niecieczy, ale nie tylko Termalica będzie chciała wykorzystać to potknięcie Zagłębia. Jeżeli chodzi o Wisłę Płock to tutaj puchary europejskie już odjechały i trzeba po prostu dograć sezon.

Ekstraklasa: Cracovia - Wisła Kraków (01.05, 17:30)


1.90

OBIE DRUŻYNY

STRZELĄ GOLA

betfan


  Wielkie Derby Krakowa, które zawsze są okraszone fenomenalną atmosferą. Dzisiejsze derby mają podwójną stawkę dla Wisły Kraków. "Biała Gwiazda" może wykorzystać stratę punktów aż pięciu drużyn przed nimi i w końcu złapać kontakt z tymi zespołami w walce o utrzymanie. Wisła już teraz jest w strefie spadkowej, a jeśli swój mecz Termalica by wygrała to Wisła spadnie o jeszcze jedno miejsce. Cracovia gdyby nie były to derby mogłaby na luzie podejść do tego spotkania, bo już o nic nie walczy, ale dla kibiców wygrana w derbach to jak takie małe mistrzostwo Polski. Dla kibiców "Pasów" dołożenie cegiełki do spadku Wisły z Ekstraklasy byłoby czymś wielkim.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!