Pobierz aplikację betfan na telefon
Cosenza – Brescia. Typy, kursy, zapowiedź 25.05 | Serie B

W czwartek odbędzie się mecz między Cosenzą, a Brescią. Będzie to pierwsze spotkanie, które zadecyduje o utrzymaniu. Kto zapewni sobie lepszą zaliczkę przed rewanżem? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Cosenza – Brescia.

Cosenza – Brescia: zapowiedź meczu

Przed barażami o awans, trzeba najpierw rozstrzygnąć kwestię spadku. O utrzymanie w barażu powalczą Cosenza i Brescia. Gospodarze zajęli 17. miejsce i mieli bardzo nieudaną końcówkę sezonu. Nie wygrali od siedmiu kolejek, a w ostatniej przegrali z Cagliari 0:1. Brescia także miała szanse na zapewnienie sobie utrzymania, ale słabsza końcówka sprawiła, że o życie musi zawalczyć w barażu. Brescia po porażce z Parmą zremisowała z Pisą i Palermo. W drużynie gości gra dwóch Polaków – Jakub Łabojko i Marcin Listkowski. W zespole gospodarzy gra za to Mateusz Praszelik.

Cosenza - Brescia: typy

Typy Cosenza - Brescia

Obie drużyny walczą o życie, dlatego spodziewam się zaciętej walki. Należy jednak pamiętać, że to będzie dwumecz. Wątpię, aby ktoś podjął ryzyko w pierwszej rywalizacji i drużyny będą próbowały przede wszystkim nie stracić bramki. Stawiam na poniżej 2,5 gola.

Cosenza - Brescia: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Czwartkowy mecz Cosenzy z Brescią, odbędzie się 25 maja o 20:30. Żadna polska stacja telewizyjna nie będzie transmitować tego spotkania.

  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!