Pobierz aplikację betfan na telefon
Copa America 2021: kto przebrnie przez fazę pucharową?

Euro 2020 trwa w najlepsze, ale równolegle w Ameryce Południowej odbywa się Copa America. Turniej wkracza w decydującą fazę, przed nami ćwierćfinały.

Przypomnijmy, że w Copa America reprezentacje były podzielona na dwie grupy w których było po pięć drużyn. Do fazy pucharowej awansowały natomiast po cztery nacje. Pary ćwierćfinałowe przedstawiają się następująco:

Copa America 2021: Peru – Paragwaj (2.07 23:00)

W pierwszym ćwierćfinałowym meczu Copa America Peru zmierzy się z Paragwajem. Pierwszy kraj dosyć niespodziewanie zajął drugie miejsce w grupie B, wyprzedzając między innymi Kolumbię, natomiast Paragwajczycy wyprzedzili Boliwię oraz Chile. Wydaje się, że będzie to bardzo wyrównane starcie, choć minimalną przewagę powinien mieć Paragwaj.

Copa America 2021: Brazylia – Chile (03.07 2:00)

Brazylia jest bez wątpienia głównym faworytem do wygrania całego turnieju. Copa America jest w końcu rozgrywana na ich terenie, a także dysponuje niesamowicie mocnym składem. Canarinhos bardzo pewnie przebrnęła przez fazę grupową. Wygrali z Wenezuelą 3:0, Peru 4:0 i Kolumbią 2:1, dosyć niespodziewanie zremisowali z Ekwadorem 1:1. Chile uplasowało się na czwartym miejscu w grupie A i uzbierało pięć punktów. Zremisowało z Argentyną i Urugwajem. Wygrało z Boliwią i przegrało z Paragwajem. Wydaje się, że Brazylia nie da swoim rywalom najmniejszych szans na zwycięstwo.

Copa America 2021: Urugwaj – Kolumbia (04.07 00:00)

Jedna z najbardziej wyrównanych par ćwierćfinałowych na Copa America. Urugwaj został wiceliderem grupy A, mając na koncie siedem punktów. Przegrał z Argentyną, zremisował z Chile, ale pokonał Boliwię i Paragwaj. Kolumbia zajęła natomiast dopiero trzecie miejsce i zawiodła swoją postawą, gdyż uzbierała tylko cztery oczka. Przegrała między innymi z Peru i podzieliła się punktami z Wenezuelą. Nieco większe szanse na zwycięstwo mają Urugwajczycy, którzy dysponują lepszym składem. Zapoznaj się z powołaniami na Copa America.

Copa America 2021: Argentyna – Ekwador (04.07 3:00)

Argentyna jest obok Brazylii faworytem do końcowego triumfu w turnieju. Wygrała grupę A, pokonując Urugwaj, Paragwaj oraz Boliwie, jedyny remis zanotowała z Chile. Przeciwnikiem Albiceleste będzie Ekwador. Reprezentacja ta rzutem na taśmę awansowała do fazy pucharowej, wyprzedzając o jeden punkt Wenezuelę. W trakcie mistrzostw Ameryki Południowej zanotowała trzy remisy i jedną porażkę. Zdecydowanym faworytem tej pary jest Argentyna, na której kurs w BETFAN wynosi 1.50.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!