Pobierz aplikację betfan na telefon
Coco Gauff – Karolina Muchova: Typy, kursy, transmisja 20.08 | WTA Cincinnati
Ani Iga Świątek, ani Aryna Sabelenka nie znalazły się finale turnieju Cincinnati 2023. Obie zawodniczki odpadły kolejno z Coco Gauff i Karoliną Muchovą. Bez wątpienia obie zawodniczki zasłużyły na miejsce w walce o tytuł, bowiem obie zaliczył w ostatnim czasie znakomity progres. Co ciekawe nigdy nie miały dotychczas okazji rozegrać meczu między sobą, więc tym bardzo finał zapowiada się bardzo emocjonująco. Która z nich okaże się dziś lepsza? Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Coco Gauff – Karolina Muchova.

Coco Gauff – Karolina Muchova: Typy bukmacherskie

Coco Gauff w ostatnim czasie staje na wysokości zadania i naprawdę jej gra wygląda coraz lepiej. Amerykanka przed dwoma tygodniami wygrała turniej w Waszyngtonie, gdzie nie straciła ani jednego seta. Tydzień później w ćwierćfinale, w Montrealu jej rodaczka, Jessica Pegula, okazała się od niej lepsza w trzech setach, choć samo spotkanie stało na bardzo wysokim poziomie. W Cincinnati z kolei demolowała swoje rywalki od samego początku, aż do półfinału z Igą Światek. Podeszła do meczu po sześciu porażkach z Polką 0:2 i wreszcie się przełamała wygrywając 2:1
Teraz w finale Amerykanka podejmie rywalizację z kolejną, świetną w ostatnim czasie tenisistką, jaką bez wątpienia jest Karolina Muchova. Czeszka w tym roku zaliczyła już finał w French Open, gdzie w półfinale pokonała Sabalenkę. Tego samego dokonała wczoraj i również Aryna okazałą się od niej gorsza w trzech partiach. Dziś stanie w walce z Coco o pierwszy tytuł rangi 1000. Moim zdaniem będzie dziś decydować dyspozycja dnia, więc ciężko mi tutaj znaleźć zdecydowaną faworytkę, ale mimo wszystko liczę, że zobaczymy co najmniej 20 gemów.

1.59

POWYŻEJ 19.5 GEMÓW

betfan

Coco Gauff - Karolina Muchova: Kursy bukmacherskie

Coco Gauff jest w tym starciu minimalną faworytką i bukmacher BETFAN proponuje kurs na jej wygraną wynoszący 1.50. W przypadku Karoliny Muchovej mnożnik jest nieco wyższy i za jej zwycięstwo wynosi obecnie 2.56. Warto także przyjrzeć się zakładom na asy serwisowe, czy ilości gemów.

Coco Gauff - Karolina Muchova: Gdzie oglądać? Transmisja

Finał z udziałem Coco Gauff, która zagra z Karoliną Muchovą odbędzie się 20 sierpnia o godzinie 19:30. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego turnieju w Cincinnati, będzie można oczywiście śledzić, z polskim komentarzem, na kanałach telewizji CANAL+ Sport. Poza transmisją w telewizji, oczywiście będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie CANAL+ Online Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!