Pobierz aplikację betfan na telefon
Club Brugge – Charleroi: typy, kursy, zapowiedź 16.09 | Pro League
W najwyższej klasie rozgrywkowej Belgii od początku dzieje się naprawdę wiele, a w ten weekend możemy śledzić 7. kolejkę. Club Brugge w jednym z trzech spotkań tego dnia, zmierzy się na swoim boisku z Charleroi. Mecze tych ekip od lat przynoszą nam wiele boiskowych emocji. Aktualnie gospodarz zajmuje dopiero 5. lokatę w lidze. Czy dziś poprawią swoją pozycję? Zapraszam na zapowiedź meczu Club Brugge – Charleroi.

Club Brugge – Charleroi: Typy bukmacherskie

Sezon w Belgii trwa już kilka tygodni i rozegrane zostało sześć kolejek. Club Brugge pominęło jedną z powodu rozgrywek pucharowych i tak też po pięciu mają 10 punktów i bilans wynoszący 15:4. W ich przypadku liczyć można na naprawdę wysoki poziom piłkarski i zdaje się, że Charleroi będące w bardzo słabej formie nie powinno im zaszkodzić. Goście bowiem po sześciu rozegranych kolejkach mają zaledwie 6 punktów, a ich gra wygląda o wiele gorzej niż w ubiegłym sezonie.
Jak na Belgię przystało, w tym meczu można liczyć na pełną ofensywę. Choć goście nie są najlepszą drużyną do strzelania, tak jednak sporo akcji pod bramkami rywali kreują. Co za tym idzie sporo też kończy się rzutami rożnymi i właśnie taki zakład typuję na starcie. Stawiam powyżej 8.5 kornerów.
1.53
POWYŻEJ 8.5 RZUTÓW ROŻNYCH
betfan

Club Brugge - Charleroi: Kursy bukmacherskie

W tym starciu oczywiście faworytem jest drużyna Club Brugge, na którą aktualny kurs wynosi 1.40. Naturalnie więc znacznie większy przelicznik można znaleźć w przypadku zwycięstwa gości, bo aż 6.90. Podział punktów w tym przypadku to mnożnik 5.00.

Club Brugge - Charleroi: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Sobotni mecz pomiędzy Club Brugge a Charleroi, w ramach 7. kolejki Jupiler League, odbędzie się 16 września o 20:45 na Jan Breydel Stadion w Brugii. Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna na żadnym kanale z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!