Club Brugge – Antwerpia: typy, kursy, zapowiedź 29.10 | Pro League

Wojciech Sikora

28 października 2023

Club Brugge
W najwyższej klasie rozgrywkowej Belgii od początku dzieje się naprawdę wiele, a w ten weekend możemy śledzić 12. kolejkę. Club Brugge w jednym z czterech spotkań tego dnia, zmierzy się na swoim boisku z Antwerpią. Obie drużyny radzą sobie od początku sezonu dość podobnie i obecnie zajmują kolejno 7. i 6. miejsce w tabeli. Na pewno kibice gospodarzy nie są zadowoleni ze swojej ekipy, od której wymagają znacznie więcej. Czy dziś wygrają? Zapraszam na zapowiedź meczu Club Brugge – Charleroi.

Club Brugge – Antwerpia: Typy bukmacherskie

Cub Brugge gra w lidze bardzo okresowo, a co za tym idzie nierówno i nieregularnie punktuje. Stąd też ich daleka pozycja w tabeli. Co więcej biorą udział w Lidze Konferencji Europy, co dodatkowo ich rozprasza. Dziś zmierzą się z Antwerpią, która zajmuje pozycję wyżej niż oni, choć ma tylko jeden punkt więcej. Goście na wyjazdach radzą sobie bardzo różnie, a już na pewno nie jest im łatwo z tak wymagającym rywalem. Antwerpia także rozgrywa mecze w europejskich pucharach, a dokładnie w Lidze Mistrzów, gdzie po trzech kolejkach mają zero punktów i bilans 3:12.
Obie drużyny były typowane, jako te z możliwością zdobycia mistrzostwa w tym roku. Jednakże na ten moment ich formy są bardzo nierówne, a gra w obronie pozostawia wiele do życzenia. Moim zdaniem ofensywa jaką dysponują, a do tego brak solidnej defensywy, przełoży się na bramki z obu stron.

1.61

OBIE STRZELĄ

betfan

Club Brugge - Antwerpia: Kursy bukmacherskie

W tym starciu oczywiście faworytem jest drużyna Club Brugge, na którą aktualny kurs wynosi 1.93. Naturalnie więc znacznie większy przelicznik można znaleźć w przypadku zwycięstwa gości, bo aż 3.60. Podział punktów w tym przypadku to mnożnik 3.65.

Club Brugge - Antwerpia: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Club Brugge a Antwerpią, w ramach 12. kolejki Jupiler League, odbędzie się 29 października 13:30 na Jan Breydel Stadion w Brugii. Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna na żadnym kanale z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy