Pobierz aplikację betfan na telefon
Cloud9 – Rebels Gaming: Typy, kursy, zakłady 31.01 | IEM Katowice

Cloud 9 zmierzy się z jedyną polską drużyną podczas IEM Katowice, czyli Rebels Gaming. Oczywiście nie mają oni zbyt dużych szans, ale jako że zagrają przed własną publicznością warto chociaż powalczyć o kilka wygranych rund w tym spotkaniu i pokazaniu się z dobrej strony. Czy uda im się nawiązać choćby walkę z Cloud9? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Cloud9 – Rebels Gaming.

Jeżeli nie masz jeszcze konta w BETFAN to zarejestruj się z naszym kodem SPORTBETFAN i zgarnij 300 zł za wygraną Manchesteru City z Burnley! Pewniaczek! Sprawdź -> 

Cloud9 - Rebels Gaming: Typy, kursy, zakłady 31.01 | IEM Katowice

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Cloud9 – Rebels Gaming?
  2. Zapowiedź meczu Cloud9 – Rebels Gaming
  3. Jakie są kursy na mecz Cloud9 – Rebels Gaming?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Cloud9 – Rebels Gaming?

Cloud9 – Rebels Gaming typy bukmacherskie

1.74

PONIŻEJ 19.5 RUND

NA 1 MAPIE

betfan

Cloud9 to bardzo dobra amerykańska drużyna. Niestety Rebels Gaming nie trafiło najlepiej, albowiem w takim spotkaniu ich szansę są naprawdę małe. Analitycy wyliczają je na około 10%. Niewątpliwie trzeba się z tym zgodzić, albowiem Rebels Gaming nie ma w swojej historii występów w większych turniejach i choć IEM Katowice mógłby być dla nich dobrą szansą na pokazanie się to trafienie na takiego rywala od razu praktycznie skreśla ich z turnieju. Oczywiście chociażby w ESEA prezentowali się ostatnio dość dobrze, tak tutaj będzie z pewnością znaczący przeskok poziomu. Nie daję szans niestety Rebeles Gaming na wygraną. Dodatkowo spodziewam się spore presji podczas ich pierwszego meczu podczas tak dużego turnieju i sporej tremy na pierwszej mapie, dlatego spodziewam się pewnej wygranej Cloud9 i typuję 1 mapa poniżej 19.5 rundy po kursie 1.74. Oczywiście z pewnością chcielibyśmy miłego zaskoczenia, ale jak wspomniałem ta drużyna będzie potrzebowała wiele czasu, jeżeli w ogóle ma zaistnieć w turniejach Esportowych w najwyższej randze.

Cloud9 – Rebels Gaming kursy bukmacherskie

Bukmacherzy w swoich notowaniach wskazali kursy bukmacherskie na spotkanie Esportowe w CS:GO2 pomiędzy Cloud9, a Rebels Gaming. Jasno wynika, że faworytem do wygrania spotkania jest amerykańska drużyna Cloud9 (kurs 1.15). Znacznie mniejsze szanse natomiast ma drużyna Rebels Gaming, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 5.20.

Cloud9 – Rebels Gaming GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Środowy mecz Intel Extreme Masters w Katowicach pomiędzy Cloud9, a polskim Rebels Gaming, rozgrywany dnia 31 stycznia 2024 roku będzie transmitowany na żywo na Twitch-u. Relację można także obserwować live względem zmieniających się kursów u legalnego bukmachera Betfan.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!