Clermont – Strasbourg: typy, kursy, zapowiedź 26.02 | Ligue 1

Wojciech Sikora

26 lutego 2023

clermont
Ligue 1 wchodzi w decydującą fazę sezonu i przed nami już 25. kolejka francuskiej ekstraklasy. Clermont w ostatnim zaplanowanym starciu tego dnia zmierzy się z Strasbourg. Z meczu na mecz gospodarze spadają w tabeli i lada moment będą walczyć o utrzymanie w Ligue 1. Czy tym spotkaniem wrócą do regularnego punktowania? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typ na mecz Clermont – Strasbourg. 

Clermont – Strasbourg: Zapowiedź meczu

Konsekwentnie Clermont od pięciu spotkań nie zainkasowało trzech punktów, a od trzech nawet punktu. Choć początek roku mieli bardzo obiecujący, bowiem wygrali aż trzy starcia z rzędu. Wciąż zajmują jednak bezpieczną pozycję 12. w tabeli lecz przy takiej za kilka kolejek mogą martwić się o utrzymanie. Teraz martwi się o to ich rywal, który dopiero co odżył i sześć punktów w ostatnich trzech meczach dały im spory skok w tabeli. Nadal nie mają jednak stabilnej formy i nic w ich przypadku nie jest pewne, choć zeszły sezon balansowali na granicy europejskich pucharów.

Clermont - Strasbourg: - Typ na mecz

1.91

OBIE STRZELĄ

betfan

Pierwsze starcie tych ekip nie przyniosło nam zbyt wielu emocji i zakończyło się 0:0. Teraz  obrona gospodarzy jest na tyle dziurawa, że będę bardzo zaskoczony jeśli utrzymają "zero z tyłu". Jednakże sami na pewno są w stanie również coś w tym spotkaniu zdobyć, dlatego stawiam, że obie strzelą.

Clermont - Strasbourg: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Clermont a Strasbourg w ramach 25. kolejki Ligue 1 odbędzie się 26 lutego o 15:00 na Stade Francois Coty w Ajaccio. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanałach Canal+ Sport i Eleven Sports 3 z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy