Pobierz aplikację betfan na telefon
Clermont – Marsylia: typy, kursy, zapowiedź 11.02 | Ligue 1

Klub Mateusza Wieteski podejmie na własnym stadionie wicelidera Ligue 1. Marsylia zdołała już wyprzedzić wszystkie zespoły poza liderującym PSG. Jednak w ostatniej kolejce po wielu meczach przegrała na własnym stadionie z Nicea. Jak zareagują na ten smutny dla nich wynik? W tygodniu zareagowali w jedyny właściwy sposób czyli pokonali wielkie PSG w Pucharze Francji i to oni zagrają dalej. W samym czubie tabeli jest straszny ścisk więc ewentualna strata punktów przez gości może ich słono kosztować. Zapraszam na zapowiedz meczu Clermont – Marsylia.  

Clermont – Marsylia – Zapowiedź

Niespodzianką zakończył się mecz sprzed tygodnia w Marsylii gdzie gospodarze ulegli doskonale dysponowanej Nicei (1:3). Dwóch porażek z rzędu to Marsylia jeszcze w tym sezonie nie uświadczyła i zrobi wszystko, by odpowiedzieć na tę porażkę wygraną z Clermont.

Oba zespoły solidarnie przegrały w poprzedniej kolejce w lidze. Oba straciły więcej niż jednego gola, więc kwestia szczelnej defensywy przed tym meczem była na treningach poruszana przez trenerów obu zespołów.

Marsylia będzie już po meczu PSG, a więc swojego głównego rywala w drodze po tytuł mistrza Francji. Wygrana tu jest dla nich obowiązkiem skoro już tak daleko zaszli. W delegacji są trzecim najlepszym zespołem w lidze. 

 

Clermont - Marsylia - Typy bukmacherskie, kursy

1.67

OM WYGRA

betfan

Postawię w tym meczu na to, że goście postawią gospodarzom warunki nie do spełnienia czyli nie do wykonania. Skoro potrafiło to zrobić Monaco, które jest wyraznie niżej w tabeli od OM przed tygodniem to dlaczego ma tego nie zrobić OM?

Clermont - Marsylia - Transmisja, gdzie obejrzeć?

Sobotni mecz pomiędzy Clermont, a Marsylia w ramach 23. kolejki Ligue 1 odbędzie się 11. lutego na Stade Gabriel Montpied (Clermont-Ferrand). Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanałach ELEVEN Sports z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!