Pobierz aplikację betfan na telefon
Clermont – Lorient: typy, kursy, zapowiedź 27.05 | Ligue 1
W Ligue 1 nie tylko finłowa kolejka grana jest o jednej godzinie, ale również ta przedostatnia. Dziś więc możemy śledzić aż 10 spotkań od 21. Clermont w jednym ze spotkań tego dnia, zagra na swoim boisku przeciwko Lorient. Obie ekipy mają bardzo udany sezon lecz nie zakończą go niczym spektakularnym, poza możliwym miejscem w top 10. Kto dziś znajdzie jeszcze motywację, by powalczyć o komplet punktów? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typ na mecz Clermont – Lorient.

Clermont – Lorient: Zapowiedź meczu

Clermont ma za sobą świetny okres, gdzie przegrali tylko jeden z ośmiu ostatnich spotkań. To jednak za późno, by powalczyć o europejskie puchary, choć na pewno przedstawia piłkarzy w dobrym świetle przed kolejnym sezonem. Na ten moment ósme miejsce to maksimum co mogą wyciągnąć. Lorient zajmuje obecnie dwie lokaty niżej i także nie osiągnie w tym sezonie niczego więcej niż ewentualne ósme miejsce. Choć na pewno mogą żałować dyspozycji w tej rundzie, bowiem po pierwszej zajmowali pozycję bliżej top 6.

Clermont - Lorient: Typ na mecz

2.18

CLERMONT WYGRA

betfan

W pierwszym meczu to Lorient wygrał na swoim boisku, choć wtedy byli w znacznie lepszej dyspozycji. Tym razem wydaję mi się, że lepszą formę prezentuje Clermont i to oni będą chcieli zachować swoją 8. lokatę. Typuję ich wygraną.

Clermont - Lorient: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Sobotni mecz pomiędzy Clermont a Lorient, w ramach 37. kolejki Ligue 1, odbędzie się 27 maja o 21:00 na Stade Gabriel Montpeid w Clermont-Ferrand. Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna na żadnym kanale z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!