Clermont- AS Monaco: typy, kursy, zapowiedź 05.02 | Ligue 1

Jan Paździerski

04 lutego 2023

Clermont - AS Monaco Kursy

Na sobotę Ligue 1 przygotowało dla nas aż 7 meczów. Clermont w jednym z spotkań tego dnia, w ramach 22. kolejki, zmierzy się z AS Monaco. Gospodarze, którzy ostatnio grają ponad przeciętnie, nie przegrali meczu ligowego od 5 kolejek. Zespół z Monaco na pewno nie będzie łatwym przeciwnikiem, i jest w pełni zmobilizowany do walki o Ligę Mistrzów. Zapraszam na zapowiedź oraz typy w meczu Clermont – AS Monaco.

Clermont – AS Monaco – Zapowiedź

Goście z AS Monaco, zupełnie realnie myślą o udziale w kolejnej edycji Ligi Mistrzów. Aktualnie brakuje im 4 punktów do trzeciego Lens, oraz 5 oczek do drugiej Marsylii. Oba te zespoły są w zasięgu dla drużyny z Księstwa Monaco. Gospodarze jednakże posiadają mocną ekipę, co bierze się z dużej aktywności na rynku transferowym.

 

Piłkarze Clermont, również mają szansę na europejskie puchary. Do lokaty gwarantującej awans do Ligi Konferencji brakuje im 10 punktów. Droga do pucharów, na pewno do łatwych nie należy. Pojedynek z Monaco może tą drogą jeszcze bardziej utrudnić, ponieważ w przypadku porażki dystans wydłuży się z 10 do 13 punktów.

Clermont - AS Monaco - Typy bukmacherskie, kursy

Cztery mecze z pięciu poprzednich wygrała ekipa z Monaco, a w jednym padł remis. Pomimo, że Clermont prezentuje bardzo solidną postawę, spodziewam się jednak problemów w defensywie. Monaco posiada w swoim składzie 2 super snajperów. Embolo oraz Ben Yedder, mają razem 23 strzelone gole, z 24 zdobytych przez cały zespół. Stawiam, że AS Monaco zdobędzie powyżej 1,5 gola.

1.84

AS MONACO

POWYŻEJ 1,5 GOLA

betfan

 

Clermont - AS Monaco - Transmisja, gdzie obejrzeć?

Niedzielny mecz Ligue 1 pomiędzy Clermont, a AS Monaco w ramach dwudziestej drugiej kolejki odbędzie się 5 stycznia o 13:00, na Stade Gabriel Montpied w Clermont-Ferrand. Transmisja z tego starcia będzie można oglądać na Eleven Sports 4 i Eleven Sports 2.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuję się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy